Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Mutlaka oku  (Okunma sayısı 8825 defa)

Çevrimdışı GTİ MEHMET

Otomobil
    golf mk2
  • ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
Ynt: Mutlaka oku
« Yanıtla #28 : 07 Ekim 2012, 22:46:30 »
teşekkürler g60 :D işte hani istediğmiz buydu şikayetçi arkadaşların silinen mesajlarını açıklayıp neden olduğunu herkesin görmesi.. saygılar.

Çevrimdışı GTİ MEHMET

Otomobil
    golf mk2
  • ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
« Yanıtla #29 : 07 Ekim 2012, 22:47:21 »
demekki neymiş :) forumu yargılamadan önce ulan benim hangi mesajım silindi neden silindi diye düşünmek gerekiyomuş :)
:tamamdir  :saygılar :sevgi:

« Yanıtla #30 : 08 Ekim 2012, 20:58:33 »
Açtığın ve silinen konu içeriği neydi? Sadece mesaj olarak silinmiş 3 mesajın bulunmakta.

Silinen mesajlar mı?

demekki neymiş :) forumu yargılamadan önce ulan benim hangi mesajım silindi neden silindi diye düşünmek gerekiyomuş :)

sılılen konuyu golf 3 kısmına acmıstım... arcımla ılgılıydı..

bu sılınen 3 msjımdan 2 sını zaten saymıyorum onu sıldıgınızı zaten msj olarak bıldırmıstınız ama 1. msj ve 3. msjı sılmedekı amacınız neydı ?

1. msjdakı elestırımı kaldıramıyorsanız zaten bısı demıyorum kaldıramadıgınız ıcın sılmıssınız zaten.. .

hasan alı demek kı neymıs forumu yargılıyorum cunku ortada yanlıs olan bısı var ....  >:(

gene dıyorum cok yardımsever bır forumuz ve EĞİTİM ŞART ...

buda benım gıbı konusu sılınen baska bırı

ornek..

http://www.vwtr.net/forum/golf-ii/mk2-0dan-100-e-kac-saniye-t31685.0.html
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

« Yanıtla #31 : 08 Ekim 2012, 20:59:54 »
vallahi meteye hak verdım..

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #32 : 08 Ekim 2012, 21:54:53 »
imzanı çok sevdim ......

H.G WORKS

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #33 : 08 Ekim 2012, 22:31:06 »
konu açma kurallarına uyduğun, yazdığın postlar forum kurallarına uygun olduğu sürece ne konun silinir, ne de postun silinir. kaç senedir burdayız, hiç bir defa açtığım konum silinmedi. sadece 2 defa yapmış olduğum tartışmalardan dolayı ilgili konularda postlarım silindi, bunu da normal karşılıyorum. olması gereken de bu.

atarlanmaya gerek yok. kurallara uyduğun sürece ortam çok daha düzgün olur.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #34 : 08 Ekim 2012, 23:01:18 »
Gereksiz olduğunu gördüğümüz her konu ve mesaj siliniyor. Hepsi kendi insiyatifimizde. 7 senedir, buradaki mesaj silme yetkisi bulunan, rahat temiz konu okunabilsin diye gününün büyük bir bölümünü ayıran, cebinden para veren insanların emeğinin hakkını ödeyemezsiniz.

Sen o birinci mesajını kaldıramadığımızdan sildiğimizi düşünüyorsun, ama biz başkaları okuyarak vakit kaybetmesin diye siliyoruz. Aradaki farkı anlamak zor değil. O örnek gösterdiğin konular gibi mesajlar silinmeseydi, burası çöplük olur, herkesin uçma kaçma her kafasına eseni yazdığı mesajları okuyor olurdun. Siilinen 34433 mesaj, 8906 konudan mutlaka birazını gereksiz okuyarak bu nasıl forum diye bize yine atarlanırdın. Neticede amaç memnuniyetsizlik.

Tekrar kalın yazılan kısıma dikkat. Evet kendime yediremiyorum keşke ortaokulu bitirebilseymişim... Konuyu kitliyorum, tartışılacak bir konu yok sanıyorum...  ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."