Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Merhaba,hayırlı bayramlar..  (Okunma sayısı 1342 defa)

Merhaba,hayırlı bayramlar..
« : 06 Kasım 2011, 20:23:53 »
Aslında uzunca bir zamandır foruma üyeyim,adım Serhat İzmir de yaşıyorum İki arabam var,otomatik olduğu için Toyota yı hanıma tahsis ettik ne var ki bende  de hep klasik bir Almanım olsun isterken 1983 model 5 ileri Audi 80 1.6D B2 alma şansına eriştim.Aracın motoru alt takımı kaportası inanılmaz güzel zaten ilk sahibinden aldım,ama araba sanırım büyük bir ihtimalle pompa sorunu var hem fazla yakıyor hem de ilk kalkışta 1.vites den 2.vitese geçerken ince pompa ince bir ses yapıyor ama duman atma falan yok tamirciye sordum 300 tl gibi rakamdan bahsetti .sizce bu konuda yapılması gerekn en mantıklı işlem nedir ?Şimdiden herkese teşekkürler .

Ynt: Merhaba,hayırlı bayramlar..
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2011, 20:50:20 »
merhabalar ve iyi bayramlar hoşgeldiniz.o kasa audiler süperdir, ustamda vardı, senin a4ten daha iyi yol tutar bu, deviremezsin derdi, bence güzel araçlar, çok severim.pompa meselesini normal bir mekanik ustasından daha çok, güvenilir bir pompacıya sormanızı tavsiye ederim.ayarını da yapar, temiz temiz binersiniz

Ynt: Merhaba,hayırlı bayramlar..
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2011, 21:11:08 »
teşekkürler.