Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kampanya Hakkında Bilgi  (Okunma sayısı 3657 defa)

Kampanya Hakkında Bilgi
« : 19 Ekim 2007, 15:31:56 »
Bu Markalar arasında satış yarısından dolayı cıkan simdi al sonra öde kampanyaları hakkıdan bilgi almak istiyorm sizden mesela suan peugeot da var sitesnde gördm 407 icin smdi al mayıs'da ödemeye basla die soruma geliym sizce bu kampanya karlı mıdır ? bi ön ödeme yapılıyor mu ? acıkcası bilgisi olanlar paylasrsa sewnrm...

Ynt: Kampanya Hakkında Bilgi
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2007, 23:47:15 »
yardmcı olacak kimse yok mu :-[

« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2007, 23:48:36 »
kardeş yanlış  anlama ama bursaı vw forumu peugeot hakkında bilgi sorarsan kimse cevap vermeyebilir ;) malum vw grup sevenlerin psa larla işi olmaz pek ;)

« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2007, 23:50:26 »
yok ben örnek werdm sadece bu tarz bi kampayadan arac alan oldu mu karlı mıdır ? ön ödeme flan var mı? bilgisi olan var die soruorm peugeot da gördgm icin sadece örnek olarak werdm VW her zman favorimz  ;)

« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2007, 23:56:22 »
tamam herhalde o zaman bu ara kampanya takip eden yok :)

« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2007, 23:59:17 »
bu kampanyayı cok merak ediorm da detaylı bi bilgi lazm onuda  bulamadm belki sitemzde böle bi arac sahibi olms arkdasmz wardr ondan yardm alrm die acmısdım...

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2007, 00:06:16 »
valla bilmem pejolar model satamayınca hemen kampanya yapıyorlar ama vw de ben rast gelmedim hiç,
zaten mayısta ödesen yine aynı parayı ödersin belki kredi faizleri değişir bilemezsin
suan tezkere havası var ne olur mayıs ayına: dolar yükselir , gecelik faiz yükselir, euro yükselir , banka faizleri yükselir,borsa tepe taklak olur, petrol ucar gider vs bi sürü etken var,

bankadan yazı gelir sana vermiş oldugu kredinin hepsini geri ister ödemezsen aracı alır falandı filan, kısa vadeli veya peşin çalış bosver abi sen 
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2007, 00:08:44 »
valla bilmem pejolar model satamayınca hemen kampanya yapıyorlar ama vw de ben rast gelmedim hiç,
zaten mayısta ödesen yine aynı parayı ödersin belki kredi faizleri değişir bilemezsin
suan tezkere havası var ne olur mayıs ayına: dolar yükselir , gecelik faiz yükselir, euro yükselir , banka faizleri yükselir,borsa tepe taklak olur, petrol ucar gider vs bi sürü etken var,

bankadan yazı gelir sana vermiş oldugu kredinin hepsini geri ister ödemezsen aracı alır falandı filan, kısa vadeli veya peşin çalış bosver abi sen 

doru diosn aslnda peugeot icin normal bi kampanya + borsa euro faiz yükselme olasılgı hersey olablr nse tskkr ederm...