Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: lütfen dikkat !!!  (Okunma sayısı 17200 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: lütfen dikkat !!!
« Yanıtla #14 : 05 Mart 2008, 09:27:03 »
üzüldüm ya :) geçmiş olsun :D :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #15 : 05 Mart 2008, 11:30:56 »
arkadaşlar benden size tavsiyem minibüse binerken kapının ağızında birileri varsa dikkat edin genelde cepçi oluyor  :D bugün işe giderken GEBZE-HAREM minibüsünde gidiyorum 2 kişi bindi kapı ağızına sağlı sollu cepçi çıktılar tamda yanımdaydı birisi inip binen leri sıkıştırıyolar cüzdanını çekiyorlar.Komik olan birşey var adamlar kendi aralarında tartışıyolardı adama yol verme sıkıştır filen diye dikkatli olun eğer yanınızda yüksek miktarda para var ise cüzdanınıza koymayın tavsiye ederim. Ne zaman biticek bu hırsızlık :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: >:(
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı emirhan

• Turboo İntercooler
« Yanıtla #16 : 05 Mart 2008, 20:01:20 »
babamın bir ögütü vardır ona cok uyarım kapıdan geçenle ayagına gelenden mal alınmaz diye onuda her zman uygularım

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #17 : 08 Mart 2008, 17:53:14 »
02124440333   :o  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :t
başıma gelmedi ama çoğu vatandaş şikayetçi

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=7046&PID=83194

google de  aradığnız zaman baya şikayet var.

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #18 : 11 Mart 2008, 15:55:27 »
25-12-2007 günü başımızdan geçen traji komik dolandırıcılık olayının işyerimizde başlayıp hastanade devam eden ve sonlanan olayın  baş rol oyuncusu bugün bulunmuştur.Konu ile ilgilenen değerli Bursa Emniyet'i polis teşkilatına teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

« Yanıtla #19 : 11 Mart 2008, 16:11:52 »
adam,da nur yüzlü birine benziyor yazık  :(

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #20 : 14 Mart 2008, 12:18:40 »
(T5 siyah ve camlı tv de seyrettim)
Bir güvenlik şirketi tarafından, asayiş olaylarında kullanılmak üzere operasyon ve afet aracı olarak hazırlanan araçta, navigasyon, GPS, GPRS, uydu, mobil PC ve araç multimedya sisteminin yanı sıra mobil plaka tanıma ve yüz okuma sistemlerinin yer aldığı belirtildi.

Araçtaki mobil plaka tanıma sisteminin, araçlar için özel tasarlanan PC'de çalışan ve özel olarak hazırlanan bir yazılımdan oluştuğu kaydedildi.

Bu yazılımın, normal kameraların iki katı hızda görüntü verebilen kameradan aldığı görüntüyü otomatik olarak analiz ettiğine işaret edildi.

Trafikteki ya da park halindeki araçların plakalarını okuyup çalıntı olup olmadığını tespit edebilen araçtaki sistem sayesinde, çalıntı olduğu belirlenen araçlar için GPRS modem aracılığıyla internet üzerinden Türkiye'nin herhangi bir yerine saliselerle tarif edilen zaman içerisinde alarm gönderilebildiği vurgulandı.

Yaklaşık 200 bin YTL'ye mal olduğu bildirilen tam donanımlı takip kontrol aracının otomatik olarak çalıştığı ve bilgisayar kullanıcılarının hiç zorlanmadan kullanacağı şekilde tasarlandığı belirtildi.

Sistemin, araçtaki yüksek hızlı kamera sayesinde 300 km/saat'lik bağıl hızda bile hatasız çalışabildiği bildirildi

« Yanıtla #21 : 14 Mart 2008, 15:07:04 »
pioneer ve lcd :D kusura bakmayın ama hiç anlamıomuş bu arkadaş ;)

« Yanıtla #22 : 18 Mart 2008, 09:18:56 »
pioneer ve lcd :D kusura bakmayın ama hiç anlamıomuş bu arkadaş ;)
adamlar birebir kutusunuda yapmışlar maalesef dün gördüm  :D

« Yanıtla #23 : 18 Mart 2008, 13:02:33 »
birde bu dolandırıcılıklara parfümcüler karıstı freeshopta calısıyorum bunlar elimde kaldı diyerekten kalite parfümlerin taklitlerini ayak üstü satıyorlar dikkatli olmak lazım

« Yanıtla #24 : 18 Mart 2008, 23:44:04 »
  insanlar haramdan korkmadıkça bu işler bitmez, kim bilir daha kaç kişi yandı.  :bekleriz:

« Yanıtla #25 : 21 Mart 2008, 22:49:37 »
Gelen bir mailden alıntıdır...

AMAN LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN VE SÖYLENENLERİ YAPIN AMAN LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN VE SÖYLENENLERİ YAPIN . YOLLAYAN ÇOK CİDDİ BİR TANIDIĞIMDIR LUZUMSUZ BİR ŞAKA YAPMAZ . O NEDENLE UYANIK OLMAK LAZIM ...   Dostlar merhaba, Size cumartesi günü başımdan geçen çok çirkin bir olayı anlatmak istiyorum. Cumartesi günü 0544 243 87 83 numaralı bir telefon beni arayıp adımla benle görüşmek istediğini söyledi. Ben de aranan kişinin ben olduğumu söylediğimde bana, ' Ben ..... asayişten arıyorum yaka numaram bu deyip, bu numaradan dün aksam ............ no' lu telefona astsubay ............ isimli kişiye 7 kere küfürlü mesaj atıldığını ve bu yüzdende telefonumun izlenmeye alındığını ve hakkımda suç duyurusunda bulunulduğunu, savcılığa gidip ifade vermem gerektiği söylendi. Ben de adimi bilen insan benim is ve ev adresimi de bilir; böyle bir is varsa gelin beni bulun, su an size yardımcı olamam dedim. Telefonun diğer ucundaki şahıs ( yaklaşık 45-50 yaşlarında) bana bağırmaya başlayıp mecbursunuz yardımcı olacaksınız şimdi sizi .... Savcılığına aktarıyorum # 154 tuşlayın dedi. Bende hiçbir yeri tuşlamayacağımı söyleyip baya bir bagiristan sonra telefonu kapattım. Amacım en yakin karakola gidip ilgili numarayı aratmaktı. Bu arada tesadüfen konuştuğum bir mahalle esnafı bunun son günlerde defalarca yapıldığı söyleyip en son bir mağaza sahibinin # 154 tuşlandığını ve telefonu otomatikman yurtdışı görüşmelere açıp yaklaşık 2-3 milyarlık fatura geldiğini söyledi. Karakolların ve savcılığın bu olayla son günlerde defalarca karsılaştığını ve sadece o semtte o gün 23 kez bu konuyla ilgili oradaki karakola müracaat olduğunu söyledi. Sadece aman diyorum dostlar aman, dikkat edelim bu bir çete. # 154 NO.'YU TUŞLAMAYIN SAKIN SAKIN KİM NE DERSE DESİN::!!

« Yanıtla #26 : 22 Mart 2008, 13:11:14 »
 Ucuz yırtmışsın valla, geçmiş olsun :o Bir ay önce de bunun gibi bi olay dayımın başına gelmişti aman dikkat !

« Yanıtla #27 : 22 Mart 2008, 21:38:37 »
Ucuz yırtmışsın valla, geçmiş olsun :o Bir ay önce de bunun gibi bi olay dayımın başına gelmişti aman dikkat !

vallaha bana olmadı olay ama boyle bir mail geldi mail kutuma paylasıyım dedim bende...  :tamamdir