Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: lütfen dikkat !!!  (Okunma sayısı 17199 defa)

lütfen dikkat !!!
« : 01 Mart 2008, 15:31:55 »
bugün bizim arkadaşlar kemal sunalım filmlerinde rastlanacak kadar komik bir üç kağıtcılığa mağdur kalmışlar. beyaz 34 plakalı bir hyundaı arkadaşımın yanına yaklaşıp.   birader elimde pıonner lcd ekran teyp var almak istermisin? ben bunları vs. diyerek!! arkadaşımda bakıyor çok güzel bi teyp son teknoloji bi anlatıyor bana üzerinde lcd ekran felan var, neyse bu teybi 150 ytl ye alıyor ve şirkete geliyor. teybe bakıyorlar hiç birşeyi çalışmıyor teybin ne kafası açılıyor ne bişey yukarı servise çıkıyor, bizim çoçuklar teybi görür görmez abi sendemi kazıklandın diye bir cevap karşısında şok oluyor. teybi nasıl uydurmuşlarsa on tarafını felan birebir aynı, teybin içine kaset çalar yerleştirmişler ve lcd televizyon diye sattıkları alet dijital saat çıktı ve tabiki hiç biride çalışmıyor. şirkette daha öncede  3 kişi bu olayı yaşamış.  :) birbirleriyle dalga geçiyorlar seninki daha ağırmış, sen benden daha ucuza almışşın gibi :) arkadaşlar bu olay ankarada yaşanıyor bu olayın bizim siteden de kimsenin etkilenmemesi için bu konuyu açtım dikkatinize!!!
« Son Düzenleme: 01 Mart 2008, 15:43:09 Gönderen: saydam »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: lütfen dikkat !!!
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2008, 15:37:21 »
 :D ;D  :tamamdir

« Yanıtla #2 : 01 Mart 2008, 19:10:11 »
 :D :D :D :D

« Yanıtla #3 : 01 Mart 2008, 19:15:28 »
 ;D  ;D  ;D  ;D

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2008, 19:20:06 »
abicim hiç bakmamışlarmı o nasıl bi teyp. digital saat olmasını bırak nerden biliyorlar çalışacağınıda adama para veriyolar. ben araca monte etmeden asla para vermem bu tür şeylere.
ama cidden kemal sunal filmi gb ;D ;D ;D

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2008, 21:50:35 »
İstanbulda  tahta kalede emin önünde çok rastladım öyle üç kağıtçılara hatta bi arkadaş olmış tabiki çalışmıyor içini açmışlar içinde sadece silikon basılıymış :D ;D

« Yanıtla #6 : 03 Mart 2008, 01:10:16 »
Yoldan geçen tanımadığımız birinden, özellikle de 150 ytl gibi bir para veripte oto teybi alıyorsak, bu tamamiyle bizden kaynaklanan bir sorun demektir. Burada dikkat edeceğimiz ve korkacağımız kişi; karşımızdaki dolandırıcı değil, tamamiyle kendimizdir.

« Yanıtla #7 : 03 Mart 2008, 09:01:31 »
İstanbulda  tahta kalede emin önünde çok rastladım öyle üç kağıtçılara hatta bi arkadaş olmış tabiki çalışmıyor içini açmışlar içinde sadece silikon basılıymış :D ;D
  aynen öyle dostum istanbuldan geliyormuş.

« Yanıtla #8 : 03 Mart 2008, 13:30:50 »
geçen sene amcoğlu benim yanımda öle olay yaşadı.pioneer teybi görünce fiyatını sormadan edemedi.300 dedi inandırıcı olsun die heralde.feribot sırasındasın uzaklaşamıosunda (adam durcağı yeride bilio) 50ye kadar düştü bizimkide benide dinlemeden aldı.. akşamada üstüne buzzz gibi su içti...çok kızmış olmalı ki hemen akşama teybi paramparça yaptı..

« Yanıtla #9 : 03 Mart 2008, 13:48:06 »
demekki baya bi kişinin canını yakmışlar  ;D ;D ;D

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #10 : 03 Mart 2008, 15:40:55 »
sen sen ol hiç bir malı denemeden alma :tamamdir

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #11 : 03 Mart 2008, 18:56:03 »
geçen sene amcoğlu benim yanımda öle olay yaşadı.pioneer teybi görünce fiyatını sormadan edemedi.300 dedi inandırıcı olsun die heralde.feribot sırasındasın uzaklaşamıosunda (adam durcağı yeride bilio) 50ye kadar düştü bizimkide benide dinlemeden aldı.. akşamada üstüne buzzz gibi su içti...çok kızmış olmalı ki hemen akşama teybi paramparça yaptı..

300 Ytl den 50 Ytl ye düşen teyp pioneer de olsa akşama kendisinin parçalamasına gerek yoktu ,doğal olarak zaten parçalanırdı kendi kendine
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #12 : 03 Mart 2008, 18:59:10 »
50 ytl ye dijital saatim var diye hava yapardı nie parçalıyor...  :D :D :D

« Yanıtla #13 : 05 Mart 2008, 01:34:55 »
50 ytl ye dijital saatim var diye hava yapardı nie parçalıyor...  :D :D :D

mütevazi birisi havayla civayla işi olmaz ondan parçaladı. :D :D