Gönderen Konu: Oto Alarm Yardımı  (Okunma sayısı 5554 defa)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Oto Alarm Yardımı
« : 02 Ağustos 2007, 09:37:57 »
Arkadaşlar yeni arabama alarm taktırmak icin dün akşam iş çıkışı 1 saat köprü trafigi cekerek Beşiktaşa gittim, 99 ytl. olan alarmı satan kişi benim arabama takamayacagını, aracıma uygun olmadıgını söyledi, 250 ytl.ye baska bir alarm takabileceginden bahsetti, bende başka bir alarmcıya gidip şansımı yeniden denedim, orada da 200 ytl.ye cenmax marka alarmın olabilecegini söylediler, ben daha uygun bir alarm istiyorum, İst icerisinde tanıdık bildik bu işi yapan birileri varmı ??

otopol.com.da 85 ytl.ye cenmax marka alarmlar var fakat aldıktan sonra montaj hizmetini sanırım vermiyorlar, yardımlarınızı bekliyorum, saygılar...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
Ynt: Oto Alarm Yardımı
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2007, 10:27:58 »
metin biladerim cenmax 85 ytl al.40 ytl gibi ücrete bağlantısını yapıyorlar.Eğer mükemmel işçilik istiyorsan gel sana 10 numara biri ile tanıştırıyım.
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2007, 10:41:18 »
Dostum konusalım, öncelikle o da problem yaratıp yaratmayacagı hakkında bilgi versin ki aldıgımız alarm elimizde patlamasın :)
metin biladerim cenmax 85 ytl al.40 ytl gibi ücrete bağlantısını yapıyorlar.Eğer mükemmel işçilik istiyorsan gel sana 10 numara biri ile tanıştırıyım.

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Ağustos 2007, 10:49:15 »
metin abi araç ne

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2007, 11:24:18 »
corsa 1.7 dti 3 kapı Tolga

metin abi araç ne

Çevrimdışı blue_polo

• blue_polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2007, 22:47:07 »
hayırlı olsun abi ALLAH kazasız belasız cezasız bindirmek nasip etsin   :tamamdir
blue_polo

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2007, 17:58:19 »
Hayirli olsun Metin Bey arabaniz...  :saygılar

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2007, 00:17:59 »
eyvallah arkadaslar, alarmi cenmax marka taktirdim, pek bir ozelligi yok fakat en azindan hirsiza karsi duyarli :) buarada araca uygun oldugu icin ve sonradan problem yasamamak icin cenmax'in ana bayisi olan yere giderek taktirdim...

Çevrimdışı teo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Ağustos 2007, 22:38:23 »

Yenibosna'da, adli tip'in karsisindaki merkeze mi yaptirdiniz? E-5'in paralelinde olan? Bir de 222 modeli en cok takilan modelmis. Bir onceki aracimda vardi. Ozelliklerini saymaktan ezberleyememistim... Uzun sure de kullandim. Acikcasi memnun da kaldim. Sizinkinin modeli daha alt duzey mi acaba?

eyvallah arkadaslar, alarmi cenmax marka taktirdim, pek bir ozelligi yok fakat en azindan hirsiza karsi duyarli :) buarada araca uygun oldugu icin ve sonradan problem yasamamak icin cenmax'in ana bayisi olan yere giderek taktirdim...

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Ağustos 2007, 23:48:47 »
aynen orda taktirdim ama inan modelini bilmiyorum, oyle cok ozellikli bir alarm degil, alarm anahtarimdan kumanda ediliyor, ic korumasi ve darbe sensoru var, simdilik bir sikintim yok cok sukur :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2007, 00:01:04 »
hayırlı olsun metin abi.bendede cenmax var özellikle iç sensörü süper camları açık bırakınca bile rüzgarı hissedip ciyaklıyor :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..