Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: lastik tavsiyesinde bulunabilecek arkadaşlar!!!!  (Okunma sayısı 6242 defa)

Ynt: lastik tavsiyesinde bulunabilecek arkadaşlar!!!!
« Yanıtla #14 : 14 Mayıs 2012, 21:40:53 »
demekki patlamaya hazır bombanın üstünde geziyorum desene caner kardeş.

kesinlikle lastik çok önemli konfor falan diye yumuşak lastik tercih etme sağlam bişi al malum türkiye yolları :)
This is the best one until we make a better one.......

« Yanıtla #15 : 14 Mayıs 2012, 22:00:03 »
petlas nasıl sizce?
en sağlamlar arasında gösteriliyor hep, ama konfırunun düşük olduğuda bi gerçek, petlas kullananlar taşı dök üstünden geç düzle diyorlar.. o derece sağlammış
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

« Yanıtla #16 : 14 Mayıs 2012, 22:53:22 »
yerli ürün sonuçta yerli malı yurdun malı :D al geç ya sağlam olsun sıkıntı yok :D gazla :D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #17 : 14 Mayıs 2012, 23:07:31 »
petlas alana kadar lassa al tüm taksiciler onu kullanıyor fakat sakın konfor arama goodyear'dan sonra çok sesli gelir.Bende bu aralar alacağım ben pirelli p1 üzerine yoğunlaştım en son opel formunda bir arkadaşın uzun süreli kullanım yorumlarını okudum baya memnundu konfor ve dayanıklılık için fena görünmüyor.

« Yanıtla #18 : 14 Mayıs 2012, 23:10:08 »
Lassa Impetus kullanıyorum ucuz sağlam kaliteli :)

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #19 : 15 Mayıs 2012, 02:06:56 »
40.000 anca. dişleri daha iyi gideri var ama yanak sıkıntı
Samet Bey, ben aracı alalı yaklaşık 2 yıl oldu, aldığımda araç 95 binde idi ve üzerinde sıfır lastik yeni takılmıştı...Baktım markasına starmax yazıyor, heralde çin malı diye düşündüm, hiç duymamıştım,  bi lastikçiden geçerken uğrayıp sordum, be ne marka diye,abi petlasın ürettiği lasti memnun kalırsın dedi...Hep yerli mala bir önyargımız vardır ya, ben de tüh dedim, hatta değiştirsem mi diye düşündüğüm oldu...Fakat, araç şuan itibari ile 136.500 km de. 2 sene de ortalama 41.500 km yol yaptım...Lastiklerin durumuna bakarsanız hala son derece iyi, dişleri de sağlam, yanaklarda da bir çatlama söz konusu değil...Kısacası, ben çok memnun kaldım, ne yol tutuşunda, ne de başka birşey, hiç sıkıntı yaratmadı, bugün değiştirmeyi düşünsem, gözüm kapalı yine petlas ya da starmax alırım,
Ülkemiz kazansın ki daha iyilerini de yapabilsin...Gayet de güzel lastik yapmışlar helal olsun,

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #20 : 25 Haziran 2012, 23:23:12 »
225/45/18

215/40/18

BBS CH janta hangi lastik ebatını almalıyım sizce? Araç 3 yada 3,5 cm düşecek..