Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: lastik seçimi  (Okunma sayısı 6652 defa)

Çevrimdışı UuR

lastik seçimi
« : 30 Mayıs 2007, 15:44:20 »
arkadaşlar şu an kullandığım marşal 195/45/15 lastiklerimden pek memnun değilim zorlamaya gelmiyor sanki.
aslında lastiklerin dişleride baya baya var neden öyle hissettiyor anlamıyorum.
şimdi siz bu ebatta hangi lastiği önerirsiniz.kullandığım lastikler 1 sene kadar önce cok iyiydi.memnundum..
maddi anlamda fazla kasmayacak bi lastik arıyorum.
selamlar.

Ynt: lastik seçimi
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2007, 15:50:22 »
kumho  önerebilirim sana...bende federal diye bi marka var,ben memnun diilim.ama geçen gün bi palio duyla konuştum o bu markadan çok memnun olduunu söledi bende hayret ettim...bence kumho al..eğer lastik yeniyse,yani üretim tarihi,spor desenli lastikle 1 karış karda bile gidersin...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2007, 16:00:39 »
marshallar biraz sert hamurlu geç deforme olur fakat pek ii tutmazlar yeri ben kumho kullandım suanda maxxis kullanıyorum ikiside güzel lastikler tavsiye ederim maxxisin seklide çok güzel...

« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2007, 20:20:50 »
hankook var bende, yol tutuşu iyi ama benim sert kalkışlarıma hiçbir lastik dayanmıyor, parçalar kopuyor lastikten :)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2007, 20:23:28 »
bi turbo heralde kardeş senin araç :)

Çevrimdışı VWR

• Polo on Full Throttle...
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2007, 22:29:44 »
bende bridgestone potenza g3 var guzel lastik oneririm...;) daha uygun fiyata yokohama a 520 ler var onlar da fena degildir...Toyo proxes t1-r lar da iyidir..
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2007, 00:16:15 »
ama fiyatlarıda unutayın arkadaşlar...bunlar pahalı lastikler... o zaman michelin derim bende ;)

Çevrimdışı UuR

« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2007, 09:29:41 »
tesekkür ederim cevaplar için.vallahi o kadar cukura falan düştüm ne balon yaptı marşallar nede başka bişey.taktığımdan  beri balansa gitmedim nası iş onuda anlamadım.birazda istediğim gibi yolu tutsa ii olacaktı ama.şu toyonun proxes t1 r kullanan varmı?ömrü ne kadar ortalama bunun birde balon falan cok oluyor mu?
potenza g3 güzel lastikte kim bilir bu ebatı kaç paradır.

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #8 : 11 Temmuz 2007, 01:02:05 »
Yukarıda bazı arkadaşlar değinmişler ama.
Şu an benim Polo da fabrika çıkışlı  alimunyum jant  185*55*14  Dunlop lastikler var.Değiştirme zamanın geliyor, sanırım aynı ebatlarda alacağım ama biraz daha ekonomik bir marka olacak .Ebat ve marka olarak tecrübesi olan kullanıcılardan tavsiyesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.Antalyada yaşıyorum belirteyim
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2007, 01:19:36 Gönderen: yakkir »
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #9 : 12 Temmuz 2007, 20:41:03 »
Bugün lastikçide kampanya yapmış uygun fiyata kaçırmak istemedim aslında 1 ay sonra değişrirecektim Hankook aldım 4 adet Takma ve balans ayarıda dahil kredi kartına 12 ay taksitle toplam 360 Ytl

Ventus K102  .185.55.R14/ 80 H .
V/W hız gurubu ultra yüksek performans lastigi.
Güçlü V tipi oluk yapısı sürüs dengesini ve yanal su tahliye yetenegini arttırır ve lastigin dönme direncini azaltır.
Hankook’un yeni silika kauçuk karısı ve özel TCT profil teknolojisi uygulanarak K102 modelinin yanan sertliginin arttırılması sayesinde ıslak ve kuru yollarda daha iyi yol tutus ve sürüs performansı sunar.

.

Çevrimdışı VWR

« Yanıtla #10 : 12 Temmuz 2007, 21:29:17 »
Bridegstone G3 yerine Adranalin diye bir model cikartmis...ona da bak derim..
Potenza RE001 Adranalin
Bridgestone POTENZA
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2007, 22:27:41 Gönderen: G60 »

Çevrimdışı UuR

« Yanıtla #11 : 14 Temmuz 2007, 21:06:03 »
195/45 yanakta bu adrenalin yok bu gidişle impetus 2 alıcam heralde.potenza g3 te yok.continin premium contak var onunda liste fiyatı 210 lira.

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #12 : 15 Temmuz 2007, 19:12:22 »
3 gün önce aldığım Hankook'lardan şimdilik memnunum,yol tutuşu fena değil ve fazlada ses yapmıyor.Fiyatına göre iyi gibi geldi bana.Çok kaliteli markaların yarı fiyatına mal oldu, belki onlar kadar uzun ömürlü olmayabilir ama olsun .En azından lastiği toplamda aynı fiyata biraz daha erken yenilemiş olurum

Çevrimdışı VWR

« Yanıtla #13 : 16 Temmuz 2007, 06:24:20 »
hayirli olsun yusuf... :tamamdir