Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kullanma klavuzları  (Okunma sayısı 6549 defa)

Çevrimdışı emirhan

• Turboo İntercooler
kullanma klavuzları
« : 24 Şubat 2008, 17:45:52 »
arkadaşlar elilmde bnlar var bizm eski arabalrdan kalan bazı klavuzlar ilginiz ceker die düşndm
önceden koyucaktım ama pek giremirom siteye şimdi kydm

bunun ingilzceside var

en gzli bu golfn bütn tipleri iiçn gçrli

mesela

Ynt: kullanma klavuzları
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2008, 19:27:57 »
Bora için yokmu ?

« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2008, 23:31:32 »
Bora'nın kılavuzunu heryerde bulursun ama önceki modellerin kılavuzlarını bulmak zor oluyor.

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2008, 11:23:03 »
emirhan, resimlerde mk2 de kullanılan digifiz bilgileride var. türkçe mi almanca mı?

Çevrimdışı emirhan

• Turboo İntercooler
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2008, 15:14:33 »
abi klavuzlar yani mk2 nin ingilizce bi yardımı olursa yardım ederim yani gerek li yazıları ordan alıp yazarım vs vs cvp geç verdim için soorr :(

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2008, 17:10:12 »
teşekkürler, benimkinde problem yok şimdilik.
gerçi iki üç kişiyiz digifiz kullanan.
ihtiyacımız olduğunda sende olduğunu bilmek bile güzel.
teşekkür ederim emirhan

Çevrimdışı emirhan

• Turboo İntercooler
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2008, 20:59:49 »
bişey degil yardımcı olup aranıza kaynamak benim için cok güzel :)

« Yanıtla #7 : 27 Şubat 2008, 10:25:47 »
Arkadaşlar merhabalar ben yeni üye oldum...böyle bir sitenin olduğunu bilseydim daha önce olurdum... 1 ay öncesine kadar golf IV sahibiydim şimdi şimdi 2000 bora 16 confortline 'ım var ve kitapçığım yok bana yardımcı olabilirseniz sevinirim....birde yedek anahtarı nereden yaptırabilirim...şimdiden çok teşekkürler..kazasız, arızasız ve cezasız sürüşler herkese

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #8 : 27 Şubat 2008, 12:01:13 »
arkadaşım araban hayırlı olsun :) golf 4 ten boraya geçmişsin sonuçta aynı arabalar. kitapçığı ne yapcan golf4ün ile aynı şeyler yazıyo takıldığın bi yer olursa sor cevaplıyalım. yedek anahtar konusuna gelince yedek anahtarı yetkili serviste yaptırmanı öneririm. sustalı anahtar 270+30ytl kodlama i orjinali yapıyorlar özeldede 200 civarı yapılıyo. karar sana kalmış ama anhtarın kaybolursa 1000- 1500 ytl gb masraf çıkıyo haberin olsun. aynı sorun bendede var yaptırmayı düşünmüyorum o parayı başka yerde kullanırım diye. kaybetmeyiz anahtarı umarım. :tamamdir
« Son Düzenleme: 29 Mart 2008, 15:09:23 Gönderen: MK-IV 35 »

« Yanıtla #9 : 06 Mart 2008, 16:34:55 »
sağol arkadaşım verdiğin bilgiler için.Demek kaybedince o kadar masraf çıkıyor, ben o zaman yedeğini yaptıralım derim mazallah kaybederiz falan..Allah korusun,neyse dediğin gibi aklıma takılan birşey olursa burdan yazarım artık gerek yok kitapçığa....teşekkürler