Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Konyada başımdan geçen ilginç olay  (Okunma sayısı 14122 defa)

Ynt: Konyada başımdan geçen ilginç olay
« Yanıtla #14 : 02 Ocak 2012, 22:39:47 »
bize 7 senedir akışkanlar mekaniğini boşuna öğretip kullandırıyorlarmış, ben çok basit sanırdım.paylaşım için sağol  :tamamdir
;D ;D ;D ;D

« Yanıtla #15 : 02 Ocak 2012, 22:57:10 »
valla arkadas kolpacino bombada safak sezer in dedigi gibi sabah yürek yemiş de gelmiş misali gibi olmus ben abi espirisine takılıorum kimse yanlıs anlamasın da sahin veya dogan orjinal hallerinde bile saglıklı olduktan sonra kalkısta bi cok araca kafa tutabiliolar

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #16 : 02 Ocak 2012, 23:02:53 »
Öncelikle geçmiş olsun, benim bir tanıdığımda var öyle bir şahin hiç bulaşmamak gerek :) bir kere bindim aracına turbo basınç göstergesinde 2 barı görünce baya bi şaşırmıştım. 260-270 beygirlik araçlarla kalkarım sıkıntısız diyordu babam kendisine 3 kere Mercedes Atego kamyon turbosu satmıştı :)

« Yanıtla #17 : 03 Ocak 2012, 12:59:31 »
bize 7 senedir akışkanlar mekaniğini boşuna öğretip kullandırıyorlarmış, ben çok basit sanırdım.paylaşım için sağol  :tamamdir
bildiğin çok belli oluyor burdan:))
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

« Yanıtla #18 : 03 Ocak 2012, 13:01:50 »
uzun lafın kısası ben iddaya varım, konyaya yakınım eğerki giriyorsak iddaya yarışalım..
ödül koyalım idda içinde gereksiz laf salatası yapmayalım. ha kaybedersem bildiklerinizi ozman söylersiniz.
ozaman görürüz aerodinamiği, açık hava basıncını, sürtünme kurallarını ve momentumu..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #19 : 03 Ocak 2012, 13:55:05 »
uzun lafın kısası ben iddaya varım, konyaya yakınım eğerki giriyorsak iddaya yarışalım..
ödül koyalım idda içinde gereksiz laf salatası yapmayalım. ha kaybedersem bildiklerinizi ozman söylersiniz.
ozaman görürüz aerodinamiği, açık hava basıncını, sürtünme kurallarını ve momentumu..

İsterseniz dediğim aracın sahibiyle konuşuyum. Anahtarına bi kalkış düzenleyin.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #20 : 03 Ocak 2012, 14:01:40 »
hayırdır amaç ne burada
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #21 : 03 Ocak 2012, 15:48:34 »
İsterseniz dediğim aracın sahibiyle konuşuyum. Anahtarına bi kalkış düzenleyin.
ben varım kardeş...
nerde ne zaman???
araba ne??
[/font]

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #22 : 03 Ocak 2012, 15:54:42 »
ya nesquik etme eyleme, şahin-doğan bunlar simitçi işi. bin arabana efendi efendi.. sana gelmez kalkış felan.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #23 : 03 Ocak 2012, 16:18:52 »
ya nesquik etme eyleme, şahin-doğan bunlar simitçi işi. bin arabana efendi efendi.. sana gelmez kalkış felan.
eyvallah kardeş:)
[/font]

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #24 : 03 Ocak 2012, 16:43:41 »
hırs gelir göz kararır hırs gider yüz kararır  :tamamdir

bende arabama laf söyletmem ama sanayide yatıp kalkıyorum öyle herkese kafa tutmam ben  ???
isterseniz 1 2 videolu örnek var ma vw forumuna atıp şahin kalabalığı yapmayayım hepsini bilir tanırım şaka makinası
onun için bence burda birbiriizi germekten öteye gitmez bu sohbet en iyisimi boşverelim dostlar  :sevgi:
H.G WORKS

« Yanıtla #25 : 03 Ocak 2012, 16:56:41 »
hırs gelir göz kararır hırs gider yüz kararır  :tamamdir

bende arabama laf söyletmem ama sanayide yatıp kalkıyorum öyle herkese kafa tutmam ben  ???
isterseniz 1 2 videolu örnek var ma vw forumuna atıp şahin kalabalığı yapmayayım hepsini bilir tanırım şaka makinası
onun için bence burda birbiriizi germekten öteye gitmez bu sohbet en iyisimi boşverelim dostlar  :sevgi:
:tamamdir :tamamdir :tamamdir

« Yanıtla #26 : 03 Ocak 2012, 17:28:52 »
hırs gelir göz kararır hırs gider yüz kararır  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
son zmanlarda duyduğum en güzel söz...
[/font]

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #27 : 03 Ocak 2012, 18:04:58 »
hırs gelir göz kararır hırs gider yüz kararır  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
son zmanlarda duyduğum en güzel söz...

ben sinirlediğimde hemen aklıma gelir babam hep böyle söyler  :tamamdir
H.G WORKS