Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kendi kendimize yapabileceklerimiz  (Okunma sayısı 90319 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: Kendi kendimize yapabileceklerimiz
« Yanıtla #42 : 13 Kasım 2007, 00:08:08 »
askerde aldığım halen cüzdanda duran aralık içinde kullanımı bitecek olan bakire 100 köntür telefon kartımı bu iş için kullanabilirim sanırım ;Dhem manevi değeri olur ara sıra nostalji yaparım kendimce bakıp karta ;Dbenim arabada kemer dahi yok neyin hesabını yapıyorsak artık :)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #43 : 13 Kasım 2007, 07:52:39 »
Helel olsun Abdullah  ;) :tamamdir  Bende aracı ilk aldığımda aksesuarcıdan aldığım (bedava) kemer kilidini kullandım ve bir çok araba sahibine tavsiye ettiğim gibi 2004 corolla yada (eski aracım) taktım

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
« Yanıtla #44 : 13 Kasım 2007, 09:25:52 »
emniyet kemerini kullanmak kendi sağlımız için önemli arkadaşlar.bence üşenmeyip kemerimizi takalım.adamlar böyle bir özelliği araca koymaya üşenmemişlerse sizde takmaya üşenmeyin.sevdiklerimizi hatırlayalım.
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #45 : 13 Kasım 2007, 09:33:55 »
emniyet kemerini kullanmak kendi sağlımız için önemli arkadaşlar.bence üşenmeyip kemerimizi takalım.adamlar böyle bir özelliği araca koymaya üşenmemişlerse sizde takmaya üşenmeyin.sevdiklerimizi hatırlayalım.
Sonuna kadar katılıyorum.Bende üşenirdim eskiden şimdi bakkala bile gitsem takıyorum...trafik kazalarında vatandaş canının %70 ini emniyet kemerine%15 hava yastığına % 10 %5 şansına araç karoserine bağlı olduğunu duymuştumbağlıymış
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #46 : 16 Kasım 2007, 11:43:59 »
Kafamda kendi kendime  güzel bir kabartmalı  pandizot yapma fikrim var ama şu hırsızlardan korkmasam hemen yapıcam, bakalım şekilli bişey çıkarabilirmiyiz Polo için.

Resim Cem den alınmadır.( Bu tarz bişey yapmayı düşünüyorum,Tam olarak planlara başlamadım ama,Bakalım.)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #47 : 16 Kasım 2007, 12:13:18 »
uğraşma göndereyim sana istersen:)yapım aşamasında resimleri var olması lazım evdeki pc.de kolaylık açısından istersen akşam atayım hatırlatta ;)

« Yanıtla #48 : 16 Kasım 2007, 16:23:46 »
uğraşma göndereyim sana istersen:)yapım aşamasında resimleri var olması lazım evdeki pc.de kolaylık açısından istersen akşam atayım hatırlatta ;)

Gönderirsen iyi olur, bakıyım bi fikir olur en azından ben gri ile kırmızı veyahut turuncu tonlarını kullanıcam ama kullanılacak kolonlara karar veremedim daha bakalım yaparız bişeyler...

« Yanıtla #49 : 23 Kasım 2007, 18:39:05 »
Bakalım kafama yatan model bu kibar ve guzel, bakalım bizim yapıcağımız bu kadar hoş durucak mı?  Tasarım çizimlerine şimdiden başladım...  :tamamdir

« Son Düzenleme: 26 Kasım 2007, 17:28:10 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #50 : 16 Aralık 2007, 11:57:39 »
Eskiyen yıpranan  anahtalığınız üzerinde bulunan vw logosonu temini,t5 lerin kullanma klavuzunnun bulunduğu fermuarlı dosyada ikitane logo var.Bir tanesini söküp tırnaklarını kırdıktan sonra törpü ile biraz düzeltikten sonra japon yapıştırıcısı veya bali ile yapıştırın ve sonuç :sevgi: iki yıl önce uyguladım
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2008, 17:52:03 Gönderen: wow »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #51 : 16 Aralık 2007, 16:28:34 »
Caddy bagaj lambası yeri değiştirme,solda bulunan lambayı tavana monte ettim.

« Son Düzenleme: 21 Ocak 2008, 17:52:22 Gönderen: wow »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #52 : 03 Ocak 2008, 00:00:36 »
yok abi sen bu arabayı tekrardan imal edeceksin bunu anladım... :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #53 : 03 Ocak 2008, 05:05:29 »
çok iyi ama bunu neden yaptın ki senin bagaj bölümü yok mu  nasıl aydınlatacak ki bu ışık bagajını ?

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #54 : 03 Ocak 2008, 09:57:22 »
Bagaj bölmesini kullanmıyorum,ışık tepeden vurunca bagaj daha iyi aydınlatılıyor.

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #55 : 26 Ocak 2008, 14:08:41 »
T5 sis kapağı ve sis lambası
Uzun zaman önce yolda bulduğum sis kapağını sakladım zamanı gelince işe yarar dedim matkapla delip test ettim,sonuçlarını beğendim .Sis lambası aldım.
Üstteki kapak test ettiğim.

Sonra kendi kapaklarını deldim.

« Son Düzenleme: 27 Ocak 2008, 17:17:47 Gönderen: wow »