Gönderen Konu: Kararsızım..Bora mı satayım mı satmıyayım mı ?  (Okunma sayısı 9598 defa)

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
Ynt: Kararsızım..Bora mı satayım mı satmıyayım mı ?
« Yanıtla #28 : 22 Kasım 2012, 10:39:42 »
Hatta ve hatta kullanıcı yorumlarına göre Bora dan sonra insanı kesen araba nın A4 olduğunu öğrendim. Bir çok A4 kullanıcısının eski aracının A4 olduğunu duyuyorum sağdan soldan :)

Hatta forumda da bu şekilde olan bir arkadaşta biliyorum. Yalnız kendisi olayı abartmıştı elinin altında 2002 veya 2003 A4 olmasına rağmen hiç bir aracımı Bora kadar sevmedim diyor. Ne arabaymış bu Bora arkadaş :D

Gercekten  Bende arabamdan cok memnum... Daha önce benimde 2008 2.0 TDI A4 üm vardi onunda konforunu biliyorum..  İki araçta konfor bakımdan gercekten birbirini aratmiyor. Bu forumda yine 2012 c180 AMG mercedes in konforsuzluğunu yazmıştım .. gerçektende o araçta konforu bulamadım. inanın bora - c180 den konfor bakımdan üstün.. Koltuk rahatlıgı sürüş keyfi ...

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #29 : 22 Kasım 2012, 12:41:00 »
Gercekten  Bende arabamdan cok memnum... Daha önce benimde 2008 2.0 TDI A4 üm vardi onunda konforunu biliyorum..  İki araçta konfor bakımdan gercekten birbirini aratmiyor. Bu forumda yine 2012 c180 AMG mercedes in konforsuzluğunu yazmıştım .. gerçektende o araçta konforu bulamadım. inanın bora - c180 den konfor bakımdan üstün.. Koltuk rahatlıgı sürüş keyfi ...

c serisi zaten albea gibi bişey oldu. sokakta 10 arabadan 1'i c180

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 22 Kasım 2012, 12:57:56 »
Aynen öyle bir ara güzel kampanyaları vardı alanlar o zamandan sanırım :)