Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kapı altı led aydınlatma  (Okunma sayısı 5781 defa)

kapı altı led aydınlatma
« : 31 Ekim 2011, 21:10:25 »
merhaba arkadaşlar.
konuyu araştırdım sitede bulamadım size sormak istiyorum.
ben kapı altını led lamba ile ışıklandırmak istiyorum. varmı bu işi yapan ya da nasıl yapılacağını bilen ..
tecrübeli arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum
teşekkürler..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
Ynt: kapı altı led aydınlatma
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2011, 21:21:37 »
merhaba arkadaşım ben askere gitmeden önce pedal tarafına ledli aydınlatma koydurdum aynı taktik bundada geçerli,  ledler çift taraflı bantla yapışıyor zaten kapının alt tarafına yapıştır o ledden çıkan kabloyuda (kapının açılan kısmındaki siyah lastiğin içinde elektrik sistemi olucaktır kapıları açtığında ışık yanan) o kabloyla birleştir sonra elektrik bandıyla yapıştırırsın tekrar kapılar açıldığında kapının altından ışık yanar onu bende düşünüyorum aslında :)

« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2011, 21:23:26 »
kapıyı sökmek gerekir değilmi bu iş için?
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2011, 21:32:08 »
hayır gerek yok kapıyı tamamen açın sonuna kadar birleşme yerinde siyah bir hortum görüceksiniz işte bütün aksamlar onun içerisinden geçiyor kapının altından o hortumun içine sokarsanız kabloyu ortalıkta hiç birşey görünmeyecektir

« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2011, 21:54:21 »
yağmur yaş felan yiyince sıkıntı çıkarmasın o bağlantı sonra bana kardeş?
[/font]

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2011, 21:58:14 »
çıkarmaz çünkü bağlantı kapının körüğünde olacaktır araba beline kadar suyun içine girmediği sürece bir sıkıntı çıkarmaz :)

« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2011, 22:23:06 »
yarın bi inceleme yapıp en yakın sürede deneyeceğim ve fotoları paylaşırım..
teşekkürler arkadaşlar
[/font]

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2011, 22:27:04 »
rica ederim bekliyoruz fotoları :)