Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: jant parlatma ve far içi yaldız  (Okunma sayısı 19499 defa)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
jant parlatma ve far içi yaldız
« : 09 Eylül 2007, 20:39:18 »
arkadaslar benim düldülün jantlarının üstü oksitlenme gibi bişey oldu bunları nasıl çıkarabilirim.....?

birde farların içinde ki yansımalar bit gibi çıkması ile degistirdim ama tamir yolu varmıdır bunu cam farlar benim çıkması güç gibi geliyor bana....
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: jant parlatma ve far içi yaldız
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2007, 21:31:11 »
en basit uygulayacağın yöntem migroslarda otomobil bölümlerinde krom cila satılıyor yada yakınlarında bulunursa mer-par var bunlarla gayet kolay çıkar pürüzler hatta krom cila ile parlaklıkta alırsın...bana kalırsa ver 100ytl parlattır poliscilerde üstünede parlak vernik ömürlük olsun...

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2007, 21:35:27 »
teşekkürler cem migros olayını yaprım polişçi için bakacaz ona artık bide benim arabanın resimlerini ekledim önerebilecegin bi jant olayı var mı klasıkliğini bozmayacak tarz olması lazım kafam karıstı

Yunus EMRE

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2007, 21:57:59 »
bence atsleri parlatıp binmen en güzeli olur..jant alırsan muhtemelen 15 felan alıcaksın jant göstersin deyip ince yanak lastik alma düşüncesi çıkacak ortaya..daha sonnra araba yüksek kalıcak düşürmeye kafa yoracaksın..düşürceksin malum yayı yok aracının kesmen gerekcek felan..yerinde olsam atsleri güzelce parlattırır öle binerim...gözümde lastikcilerde ve arabalarda olur 15 ats gördüğümde alır takarım hmn...diyeceksinki jantı büyütmemi istemiyordun başta onun cevabınıda su sekilde vereyim bir çok modelde 45 yanak üzeri lastik jantın albenisini yok ediyor fakat ats ye 50 yanak bile güzel oluyor hem konforun kaybolmuyor...illaki jantları değiştireyim diyorsan tekrar düşünebilirz ;)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 09 Eylül 2007, 22:01:00 »
düşünelim abem  :D
ama klasik olması lazım

Yunus EMRE

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2007, 22:05:00 »
cms nin 24 kodlu bi jantı var 15 " ona bakabilirsin ozaman...gecen gün nettende aradım baya ne resmi var ne satan bir yer zor olur ama güzel olur...su lensonun eagle ını bulabilsek aslında senin aracına oda gider gibi...cms dediğim ibtahimin aracındaki jantları andırıyor biraz..

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv

Yunus EMRE

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2007, 22:19:45 »
evet özellikle bunu dedim lensonun bbs cakması bir modeli daha var fakat onun dış ofseti daha az ve biraz daha hassastır diye düşünüyorum aliminyum ise orj bbsler gibi...

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #8 : 09 Eylül 2007, 22:27:23 »
bakalım mail attım fiyat istedim ne geçirmeye çalısacaklar...
ibodan jantlarının resmini istedim bakalım ne olacak

Yunus EMRE

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #9 : 09 Eylül 2007, 22:29:16 »
diğer modeli ...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #10 : 09 Eylül 2007, 22:31:38 »
jant store 850 civarı diyor sen janthome dan  bak aynı jant ortalama 150 ytl daha ucuz yalnız kötü bi durum var ikisininde elinde yok :)janthome a siparişle getirirmisin dedim lafı dolandırdı durdu...

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #11 : 09 Eylül 2007, 22:33:06 »
şirin vw lere bu tarz  veya klasık ats jantlardan başka pek sık olmuyor kanımca ( yeni modeller hariç )
ne kadar piyasası bunaların

Yunus EMRE

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #12 : 09 Eylül 2007, 22:35:00 »
o zaman ne reklamını yapıyor ki bunlar bizim satıcılarda tuhaf zevke göre değil de paraya göre haraket ediyorlar her türlü zevk var klasik , spor , ilginç stiller filan anlamak mümkün değil bunları ya

Yunus EMRE

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #13 : 09 Eylül 2007, 22:37:51 »
sen janthome a sor msn i var sitelerinde bende istemiştim belki bakarlar talep var getirelim derller..yada belki gelmiştir ellerinde vardır suan olur olur sen sansını dene..yalnız 16 "bunlar bilgin olsun...sakin binmen lazımaraca özellikle bozuk yollarda felan :)