Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Plakamın boyası atıyor ama enteresan bi şekilde beyaz kısmı :S  (Okunma sayısı 5054 defa)

Evet hocam.Reklamcı o harflerin yazı karakterine göre yapıştırma harf çıkarıp yapıştırıyor.Isıtıp kenarlarına girmesini de sağlıyor.Çıkmıyor yani. ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Her hangi bir evrak gerekmiyor eger Bursa'da oturuyorsanız plakalarınızın ikisinide alın inönü caddesi çıkışında soldaki büyük otoparkın hemen karşısında ŞOFÖRLER DERNEGİ var basımhane içeride plakaları teslim ediyorsunuz 23 TL verip yarım saat sonra yeni plakalarını alıyorsunuz ince-kalın çıkarttırmak size kalmış adam zaten soruyor nasıl istiyosunuz diye bende ince yazı tipinde alın Golf 4'e en güzel olan ince çünkü evrak vs gerekmiyor yani  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Yok be abi Bursa da ögrenciyim Erzincan da oturuyorum :) dün halledecektim plaka işinide başka işler çıktı bayramdan sonraya kaldı babam halleder artık :) . Benim şuanki plakam kalın yine kalın bastırmayı düşünüyorum araç biraz tombul görünüşlü ve yuvarlak hatlı oldugundan kalının daha çok yakışacagı kanısındayım.
Alınık araba var mı? :) Golf 4 olur 6 olur polo olur...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Yok be abi Bursa da ögrenciyim Erzincan da oturuyorum :) dün halledecektim plaka işinide başka işler çıktı bayramdan sonraya kaldı babam halleder artık :) . Benim şuanki plakam kalın yine kalın bastırmayı düşünüyorum araç biraz tombul görünüşlü ve yuvarlak hatlı oldugundan kalının daha çok yakışacagı kanısındayım.
Sen bilirsin biraderim zevkler ve renkler tartışılmaz dedigim yere bir ugra bulamazsan yardımcı olurum tekrardan  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???