Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: işçilik ne kadar tutar ?  (Okunma sayısı 4801 defa)

işçilik ne kadar tutar ?
« : 04 Ocak 2013, 00:57:49 »
yakın bir arkadaşımın 2000 model 206 1.6 xsi model aracı var tanıdım bi ustaya yonlerdırdım sag salıncakla rot bası degıstırmıs ve ıscılık olarak 70 tl almıslar benım merak ettıgım ıse bu fıyat sadece ıscılık ıcın cok mu yoksa normalmı ?

Çevrimdışı DGC

Ynt: işçilik ne kadar tutar ?
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2013, 01:14:17 »
normaldir..selam veriyorsun zaten 30 40 lira
BEŞİKTAŞ

Bugüne kadar hep dizel..

« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2013, 01:25:48 »
normaldir..selam veriyorsun zaten 30 40 lira
valla arkadas fıyatın cok ucuk oldugunu soyledı  buda benım kafamı karsıtırıyor tabı sureklı gıttıgım bı yer bana hep fıyatta yardımcı oldu ıkramını yaptı ama arkadas boyle dıyınce ınsan acaba dıyor bende burada bılgı sahıbı olan arkadaslardan net bırsey ogrenmek ıstıyorum..

Çevrimdışı DGC

« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2013, 01:41:15 »
belli bir fiyat tarifesi yok hiçbirinin herkes kafasına göre tutturduğunu alıyor biraz ağız biraz pazarlık yaparak kafandan geçen rakamı veriyorsun hemen hemen ama çoğu kez iteliyorlar o yüzden bir tane ustan olucak usta gibi usta bir araba markasında prof olucak her zaman çayını içiceksin selamını vericeksin sıkıntıda çekmiyceksin  ;) sende gitseymişsin keşke arkadaşınla..
BEŞİKTAŞ

Bugüne kadar hep dizel..

« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2013, 01:59:34 »
valla arkadas fıyatın cok ucuk oldugunu soyledı  buda benım kafamı karsıtırıyor tabı sureklı gıttıgım bı yer bana hep fıyatta yardımcı oldu ıkramını yaptı ama arkadas boyle dıyınce ınsan acaba dıyor bende burada bılgı sahıbı olan arkadaslardan net bırsey ogrenmek ıstıyorum..

cok ucuk derken?
ne yapsin adam 10 liraya salincak mi degistirsin :)
50 ideal o is icin..

standart musteri standart bi dukkan icin konusuyorum..

« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2013, 02:05:44 »
Hakki 30 tl diye dusunuyorum. Kendim o parcalari degistirttim. 30 tl verdimdi. 70 cok para. Sanayi iste nerden ne koparirsam hesabi. Bole basit islere yuksek paralar almalarina cok karsiyim. Tutupta motor yaptirmiyoruz ki alt tarafi sok tak yapiliyor. Hepsi yarim saatini almiyo ustanin. O 70 tl icin sabahtan aksama kadar calisan insanlar var ama bu kimin umrunda ben carpar gecerim mantigi var bizim ulkemizde.
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2013, 09:37:08 »
normal dir kardeş 50 70 usta napsın dukkan kırası  vergısı ssk sı stopajı sizde anlayın biraz

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2013, 09:47:50 »
Hakki 30 tl diye dusunuyorum. Kendim o parcalari degistirttim. 30 tl verdimdi. 70 cok para. Sanayi iste nerden ne koparirsam hesabi. Bole basit islere yuksek paralar almalarina cok karsiyim. Tutupta motor yaptirmiyoruz ki alt tarafi sok tak yapiliyor. Hepsi yarim saatini almiyo ustanin. O 70 tl icin sabahtan aksama kadar calisan insanlar var ama bu kimin umrunda ben carpar gecerim mantigi var bizim ulkemizde.

salıncak değişimi için 30 tl mi verdin  servet ahbap işi 30 tl olurda öbür türlü 50 70 arası bir işçilik gidiyor
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2013, 09:53:22 »
salıncak değişimi 30 tl olabılır   adamın işi yoktur boş durcağıma yapıyımda der ama işi güçü olan sağlam müşterili dukkanda adam bu kıyagı yapmaz bence

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2013, 09:56:59 »
salıncak değişimi 30 tl olabılır   adamın işi yoktur boş durcağıma yapıyımda der ama işi güçü olan sağlam müşterili dukkanda adam bu kıyagı yapmaz bence

olabilir
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2013, 13:51:05 »
olabilir
nizam nerelerdesın beeee

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2013, 14:23:44 »