Gönderen Konu: İkinci El Fiyatlarında Bir Abartı Yok Mu Sizce?  (Okunma sayısı 7592 defa)

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: İkinci El Fiyatlarında Bir Abartı Yok Mu Sizce?
« Yanıtla #14 : 16 Ekim 2012, 10:44:56 »
@Mk1GTI
valla bizim arkadaşlar gidiyor teee Türkiyenin öteki ucuna. büyük konuşmayayım da ben üşenirim yahu. bir günlük yoldan araba aldıkları oluyor. 

@panik
benim kastettiğim de o işte. Küçük motorlu, güya az yakan çok kaçan, b sınıfı araçlar değerinden fazla gitmeye başladı. çünkü talep inanılmaz arttı. bu arada feliyi satıyorsunuz sanırım. özelden bir konuşalım :)

@uygaraga, dün bir corsa gördüm. 2003 cdti 26 bin lira yazmış. benim aracım  2007 model üstüne üstlük o kasa corsadan hem kasa büyük hem daha konforlu ama ben 26 isteyemem arabama. şu ara kasa corsalar altın olmuş. geçen seneye kadar 15e zor satıyorlardı yahu

Araba binmek içindir..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 16 Ekim 2012, 11:56:51 »
düzgün semtlerden araç bakın, bu konuda çok samimiyim, nasıl ile göre değişiyorsa semtine göre de değişiklik gösteriyor fiyatlar...ve aranınca bulunuyor, tabi o şişik fiyatların arasından ulan bu niye şişirmemiş, bi sıkıntı mı var acaba demezseniz...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Ekim 2012, 13:32:27 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-orjinal-skoda-76432840/detay

bizim araba bunun birebir aynısı, yalnızca farkı, bayiden çıkış faturasından tutun da, bosch car service bakım faturaları (sadece bosch car service bakımlarını yaptı, sanayiye hiç girmedi araba) dahi dosyasında mevcut. yedek anahtarı, kullanım kılavuzu filan bile var.
tek marşta, mersin-ankara, ankara-of, of-ankara, ankara-mersin yaptı ramazan bayramında 7 günde :) 93.ooo oldu km.
ön takım ve lastik işleri olacak şimdi sırada

satma düşüncesine gelince, araba mersinde annemde. satmayı da düşünürsek, mart nisan'dan önce düşünmeyiz. o vakitlerde düşünürseniz zaten forumdan haberiniz olur. ;)

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 16 Ekim 2012, 15:07:47 »
Araba almakta satmakta zor.. Bakımı düzgün yapilmis masrafi olmayan bir aracin fiyati elbette yüksek oluyor. sonuç olarak siz düşük fiyatlı araç alsanız o paraları belki daha fazlasını harcıyacaksınız. Bununda hesabı yapilmali..
Ben aracıma iyi meblag da para harcadım . Siteden bilenler olabilir Bende kayıtları mevcut ayriyetten .. ve fiyat olarak da aracımın hak ettiği fiyatı istiyorum..

İlimizden bir arkadaş benim araca talip oldu.. Fiyatı çok dedi git o zaman cebindekine göre al dedim.. ve nitekim benim aracin 130 bg 6 ileri 2004 model olanından daha düsük fiyata almış ama halen gözü benim araçta.. Neden çünkü temiz ve bakımlı olduğunu biliyor extradan masrafı yok.

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Ekim 2012, 09:38:25 »
@Mk1GTI
valla bizim arkadaşlar gidiyor teee Türkiyenin öteki ucuna. büyük konuşmayayım da ben üşenirim yahu. bir günlük yoldan araba aldıkları oluyor.  

@panik
benim kastettiğim de o işte. Küçük motorlu, güya az yakan çok kaçan, b sınıfı araçlar değerinden fazla gitmeye başladı. çünkü talep inanılmaz arttı. bu arada feliyi satıyorsunuz sanırım. özelden bir konuşalım :)

@uygaraga, dün bir corsa gördüm. 2003 cdti 26 bin lira yazmış. benim aracım  2007 model üstüne üstlük o kasa corsadan hem kasa büyük hem daha konforlu ama ben 26 isteyemem arabama. şu ara kasa corsalar altın olmuş. geçen seneye kadar 15e zor satıyorlardı yahu

aynı aracın 2004 cdti modeli essesien 61 bn km size 22000 nasıl fiyat arkadaşlar.otomatik ve arabada tek sıkıntı yok ilk elden satılık özürlü arabası ayrıca fiyat bekliyorum kaça gider.
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2012, 09:39:14 Gönderen: yakalı »

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Ekim 2012, 11:10:08 »
adam anlamıyor ama uygar,  hala masraflarında yok sunu yaptım bunu yaptım diyip arabanın üstüne ilave ediyor fiyatı her hafta araba pazarına geliyor 30 lira veriyor. kafa şarj etmiyor hala dediğim dedik çaldığım düdük misali.

ben yıllardır oto pazarlarına aksatmadan giderim araba alır satarım denkj geli,rse  her aracın bir satarı vardır o fiyata verırsen satılır yoksa öyle defalarca gider gelirsin

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Ekim 2012, 11:30:13 »

ben yıllardır oto pazarlarına aksatmadan giderim araba alır satarım denkj geli,rse  her aracın bir satarı vardır o fiyata verırsen satılır yoksa öyle defalarca gider gelirsin

öyle herkes sabit
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)