Gönderen Konu: İç Kapı Kolları Karbon Kaplama (GoLF IV)  (Okunma sayısı 37487 defa)

Çevrimdışı live_dream

• Profili Görüntüle
Ynt: İç Kapı Kolları Karbon Kaplama (GoLF IV)
« Yanıtla #28 : 16 Ekim 2011, 10:37:32 »
paylaşımın ve bilgin için tşkler rize de bulabilecekmiyim bu günden tezi yok bakacam

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 29 Ekim 2011, 14:30:07 »
güzel olmuş ancak kötü bi haberim var.  eğer yeterli miktarda uzatıp alt tarafa katlamadıysanız ; o ısıtarak uzattığınız karbon denen meret soğuğu görünce çekicek umarım kenarlardan açılıp sizi üzmez.
GTD

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 30 Ekim 2011, 01:32:01 »
güzel olmuş ancak kötü bi haberim var.  eğer yeterli miktarda uzatıp alt tarafa katlamadıysanız ; o ısıtarak uzattığınız karbon denen meret soğuğu görünce çekicek umarım kenarlardan açılıp sizi üzmez.

eski aracımda yaptığım uygulama bu :D
şimdi kimbilir nerelerde GZ111'im   :'(  :'(  :'(
quattro

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Kasım 2011, 04:38:01 »
bazen tarihlere bakmam gerektiğini unutuyorum :D
GTD

Çevrimdışı anakha

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 28 Haziran 2012, 18:21:00 »
uygulama eski ama bir şey sormak istiyorum. ben boyattım kapı kollarını yaklaşık 1 ay oldu soyulmaya başladı. bende karbon yapmayı düşünüyorum. karbon kaplamalarda tam şeklini almaz, kollara yapışmaz falan diyorlar. bir arkadaş yapmış sanırım. umaırm hala foruma bakıyordur ve mesajı okuyup bana yardımcı olur.
internetten 3m carbon kaplama satın alıp kendim yapmayı düşünüyorum. ama hala araştırma içerisindeyim. boyama neden çıktı en ufak bir fikrim yok. ama soyuldukça sinirimi bozmaya başladı. bir de mat görünmüyor. çok toz topluyor.