Gönderen Konu: Benzin Zamları İçin !  (Okunma sayısı 8597 defa)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Benzin Zamları İçin !
« Yanıtla #14 : 19 Nisan 2008, 13:57:48 »
rafineri çıkış fiyatı 90 ykr olan benzine 3.29 kuruş vermek hangi kitapta yazıyor anlamıyorum valla 2.39 ytl vergi ödüyoruz gidin vergisini vermeyen zenginlerin yakasına yapışın gücünüz yetiyorsa artık enayi yerine konulmaktan gına geldi yolunmuş kaz olarak görülmekten sıkıldım artık yaa... :( :(

Çevrimdışı tanra

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 19 Nisan 2008, 14:14:38 »
abi zaten arabası olan herkes zengin değilki, Hemen hemen bunu he rkes rahat etmek ve ihtiyacını karşılayabilmek için kullanıyor. evlisi çoluğu çocuğu olan milyon tane insan var.
Ama bunun üstünden sürekli para kazanmaya çalışmak da hiç doğru değil.
Zaten hayatımız tamamiyle vergiden ibaret.

Çevrimdışı gökhan0640

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Nisan 2008, 15:25:48 »
Allah bu milleti islah etsin ne diyeyim. Aziz Nesin bir zamanlar "Bu milletin yüzde atmışı aptal" demişti bizde ozamanlar karşı çıkmıştık. aziz nesinin bu lafı günümüze çok yakışıyor gerçekten milletin %47 sinin aptal olduğu 22 temmuzda ispatlandı. geriye kalan %13 lük kısımda kendi kimliğini henüz kazanamamış ve başa kim gelirse gelisin diyen hiç bir ideolojik fikire mansup olamamış kişiler. Bu millet 22 temmuzda dediki beni birazdaha kazıklayın önceklier yetmedi dedi . "İktidarda tabi canım, o zaten bizim görevimiz dedi"

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı r76

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Nisan 2008, 21:14:32 »
Benzine yapılan zamlar, dizele gelen zamlar sadece bizi değil, yediğimiz ekmeğe kadar herseye dolaylı olarak zam getiriyor. Bugün çiftçiler ölmüş durumda, taşımacılık-nakliyat ölmüş durumda, zaten onlar AB ye uyum için çıkartılan  gümrük kanunundan sonra hepten bittiler. Kendi tırlarımızı yurtdışına çıkartamyoruz bile ama onlar geliyor burda hertürlü işletmeyi dahi kurabilceke yetkideler. Neyse, bu zamları sadece arabası olanlar değil , herkes protesto etmelidir cünkü bu, herkesi etkiler, Zamlar böyle artmaya devam ederse demedi demeyin otobüs biletlerinden- ucak biletlerine kadar herseye zam ustune zam gelicektir.
Bende aracımın arkasına yapıtsırdım bir tane bu şekilde yazı. Yukarda arkadaşımızda koymuş sağolsun, başka isteyenler için facebook'taki gruptan bakabilirler.

Çevrimdışı ERTAN

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Nisan 2008, 20:47:11 »
 :t

Çevrimdışı nitro2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 21 Nisan 2008, 18:49:27 »
protesto etmek istiyorum ama nasıl olacağı konusunda bir bilgi yok tüpraş ı mı yakalım illaki