Gönderen Konu: Golf VI  (Okunma sayısı 35217 defa)

Çevrimdışı r76

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf VI
« Yanıtla #14 : 08 Aralık 2007, 13:48:11 »
vallahi beyler biryerde okudugum habere göre , vw den açıklama yapılmış, vw yetkilieri ise şunu diyor, daha biz golf VI nın tasarım çizimlerine bile başlamadık  oysa piyasada birsürü yeni golf VI bu olucak diye resimler çizimler fotolar geziyor,  demişler . yani adamlar çizimlere başlasalar daha araba 2010 da felan yenilenir sanırım, ;D

heh buldum:
Alıntı
geçenlerde internette birşeyler ararken amerikan bir otomotiv sitesine denk geldiğimde orda vw den üst düzey bir yönetici ile yapılan bir yazıda yeni golf için herhangi bir tasarım çalışmasına başlanmadığını ve sağda solda çıkan yeni golf çizimlerine anlam veremediğini okumuştum. yazının devamında yeni golf içinde tasarım çalışmalarının 2009 da başlayabileceği yazıyordu.demekki 2010 da filan yeni kasa çıkar.bana enteresan geldi açıkçası.yani golf alırsanız belliki en az 3 sene dertsiz tasasız kullanırsınız

« Son Düzenleme: 08 Aralık 2007, 13:50:02 Gönderen: espirtlotus »

« Yanıtla #15 : 08 Aralık 2007, 15:28:51 »
bence modeli belli çünkü geçenlerde d.bakır dicle otomotivden satış temsilcileri geldi golf üzerine konuşuyorduk adamlara sordum Yeni golf kasası bellimi diye adamlar belli olup olmadığı hakkında bilgi vermezler bize dedi model belli olsa bile vw satış noktalarına söylemezler yasaktır hatta yeni kasa geliyor diye son kasalarda kampanya yapıyorlar sık sık onlarıda eritmeden piyasaya sürmezler dediler.

« Yanıtla #16 : 11 Aralık 2007, 10:25:08 »
Daha sıradışı bir tasarıma kavuşması beklenen yeni Golf, önceki nesilde olduğu gibi sade çizgilerle şekillendirilmiş...

Yeni Golf’ün en dikkat çekici kısmını ise motorları oluşturuyor. Yeni geliştirilen 1.6 litrelik benzinli ve dizel motorları kullanacak olan Golf’ün 1.2 litrelik başlangıç seviyesi modelinin olacağı da gelen bilgiler arasında.

« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2008, 23:10:23 Gönderen: manimelankolipisikoz »

« Yanıtla #17 : 07 Ağustos 2008, 23:15:36 »

« Yanıtla #18 : 07 Ağustos 2008, 23:15:58 »

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 08 Ağustos 2008, 20:11:01 »
golf V ten 10 kez daha güzel bence :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı PoYRaZ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 10 Ağustos 2008, 19:45:53 »
Ya arkadaşlar bunlar birazda almanyada Golf tutkunları için yapılmış ön calışma diyorlar tüketiciden nasıl tepki alır  kurnaz adamlar. Golf VI piyasaya cıkmasına uzun zaman var bence bu cizgilerde olmayacak yeni Golf VI.

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 12 Ağustos 2008, 14:44:39 »
Uzun zaman derken?Eylül ekim gibi satışa sunulacak diye biliyordum ben...

« Yanıtla #22 : 12 Ağustos 2008, 16:46:27 »
2010 model olarak sunulmasını bekliyorum ben yani 2009 ağustos 1 demektir bu.ellerindeki stokları eritmeleri lazım ve sürekli kampanyalar yapıyorlar.

« Yanıtla #23 : 12 Ağustos 2008, 16:50:34 »
Ya arkadaşlar bunlar birazda almanyada Golf tutkunları için yapılmış ön calışma diyorlar tüketiciden nasıl tepki alır  kurnaz adamlar. Golf VI piyasaya cıkmasına uzun zaman var bence bu cizgilerde olmayacak yeni Golf VI.

gazetelerde resmi olarak açıklandı golf VI bu malesef.

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 13 Ağustos 2008, 18:52:56 »
Bende geçen gün gazetede okumuştum ama ekim ayında satışa sunulacak diye.Hatta 3 ayda çok büyük bir satış beklediklerini falan yazmıştı gazete...

Çevrimdışı bicoo_49

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 18 Ağustos 2008, 04:19:05 »
serhat arkadasimizin dedigi gibi ekim ayinin ortasina dogru pisaya cikacak, modelde manimelankolipisin eklemis oldugu resimlerdekinin aynisi olacak. bende vwnin almanyadaki internet sitesinden arastirmistim, hatta burada(almanyada) otomobil dergilerinde tanitimlari yapilmaya basladi.

« Yanıtla #26 : 18 Ağustos 2008, 09:29:10 »
serhat arkadasimizin dedigi gibi ekim ayinin ortasina dogru pisaya cikacak, modelde manimelankolipisin eklemis oldugu resimlerdekinin aynisi olacak. bende vwnin almanyadaki internet sitesinden arastirmistim, hatta burada(almanyada) otomobil dergilerinde tanitimlari yapilmaya basladi.

ekim ayında almanyada çıkarda türkiyede nezaman satışa sunulur ¿ aynı zamanda olacağını tahmin etmiyorum ama  ???

Çevrimdışı bicoo_49

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 22 Ağustos 2008, 03:30:36 »
aynen dedigin gibi, yilbasindan sonra hatta dahada fazla sürer gibi gözüküyor türkiyeye gelmesi.