Gönderen Konu: golf mk1  (Okunma sayısı 4134 defa)

Çevrimdışı yılmaztunıng

•  
    • Profili Görüntüle
golf mk1
« : 02 Mayıs 2010, 03:14:28 »
arkadaslar 1978 model golf mk 1 var 1600 benzınlı aracımı revızyon yapıyorum yenı sıfır yada cıkma parcalara ıhtıyacım olbılır  mesela vıtes tamır takımlarını nereden alabılırım yardımcı olursanız sevınırım

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: golf mk1
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2010, 14:28:31 »
Slm hayırlı olsun allah kolaylık versin.. Gerekli malzemeleri ilk önce bizim erdinç arkadaşa bi sor satılık bölümünde başlığı var sıfır ve ikinci el sonra aksaray burcan tic ve esin tic temin edebilirsin.. Çıkma parça için gene ist/atatürk san. oto veyselden.. Gerkeli adreslere forumda arama yap ulaşacaksın..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2010, 14:35:04 »
Meraba hoşgeldiniz bence tam adresindesiniz  eğer avrupa yakasındaysanız ; Erşan abinin verdiği yerler, Eğer Asya yakasındaysanızda Oto Mekanik' den Ali abi den ve Kalkan Tic.den ihtiyaçalrını giderebilirsin. ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2010, 01:37:05 »
burcana gitmede nereye gidersen git :D kazık orası...

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2010, 08:29:31 »
arkadaslar 1978 model golf mk 1 var 1600 benzınlı aracımı revızyon yapıyorum yenı sıfır yada cıkma parcalara ıhtıyacım olbılır  mesela vıtes tamır takımlarını nereden alabılırım yardımcı olursanız sevınırım
şimdiden kolay gelsın sizde bu aşk olduktan sonra gerısı cok kolay elimden geldiği kadar ben ve diğer forum uyeleri yardım etmeye çalısırız için rahat olsun.. :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2010, 21:37:01 »
burcana gitmede nereye gidersen git :D kazık orası...

aaa çok ayıp cart diye kazık orası deme.. Firmalardan alıncak parçalar aynı olabilir ama üreticisi farklıdır ve bu yüzden fiyat farklıdır, fiyat alırken üreticisinide mutlaka sorun ona göre fiyat kıyaslaması yapın.. 

Misal Esinde arka amortisör fiyatı ile burcanda aynı ama burcandakiler gazlı boge iken esindekiler yağlı monreo ama fiyatları aynı iken aralarındaki kalite farkı çok.. Yada Burcanda iatlayan arka stop takım 65tl iken esinde portekiz stop takım 55TL..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı yılmaztunıng

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2010, 03:11:16 »
arkadaslar yardımlarınız ve yorumlarınız super hepınıze tesekur edrım bendede revızyon sonrası fazla parcalar olabılır bende sızlere yardımcı olabılır . bırde kendım aynı zamanda oto tunıng ısıyle uhrasıyorum .yanı gecmısım ve su anda sanayıdeyım herturlu yorumlarınızada katkıda buluna bılırım

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2010, 03:19:03 »
Benim bir kaç sorum olucak size oleyse tuning hakkında müsait bir zamanda muhabbet ederiz artık hayırlı  olsun bol bol foto isteriz aracnızın :D :tamamdir :sevgi:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin