Gönderen Konu: film cam  (Okunma sayısı 15234 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: film cam
« Yanıtla #28 : 24 Temmuz 2008, 23:38:21 »
vallahi ben 2 defa uyarıldım filmden ama muyanede hiç sorun cıkmadı şanslıydım sanırım  ama içime batan gittim o kadar para werip sebring egzoz taktırdım sanayiden cıktım daha 2 ci ışıklarda 116 ytl ceza yı yedim nasıl oturdu içime anlatamam şu an gene var ama gittigi yere kadar :):)

Türkiyede modifiye out
Türkiyede apaçilik in

polislerinde tuhafına gidiyor geçen haftadan beri 4 kere çevirmeye girdim bütün polisler
kaç model dizel mi kaç lira orjianal mı vergi filan ne oluyoruz len ben anlamadım biz mi tuhafız kim tuhaf anlamadım arkadaş

suratıma da bakmıyorlar kimlik alayım veriyoruz hımmmmm tamam gidebilirsiniz adama oto mekanikğin kartını versem geç diyecek neredeyse....

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 25 Temmuz 2008, 19:57:54 »
abi tekel fabrikasının ordamı takılıon cevirmeye benide cevirdiler orda adama terörist gibi kollarımı fln actılar arabaya dayadılar fln silah varmı o varmı beyaz esya servisimisin evet diom basladı bizim ewde camasır makinası var sıkma yapmıo fln bi ara gelsene bvi bak tmmm dedim 2 haftadır sözde gidicem ;D

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 25 Temmuz 2008, 20:30:35 »
abi tekel fabrikasının ordamı takılıon cevirmeye benide cevirdiler orda adama terörist gibi kollarımı fln actılar arabaya dayadılar fln silah varmı o varmı beyaz esya servisimisin evet diom basladı bizim ewde camasır makinası var sıkma yapmıo fln bi ara gelsene bvi bak tmmm dedim 2 haftadır sözde gidicem ;D
bence git bi bak bundan sonra paso çevirirler haberin olsun  :tamamdir

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 25 Temmuz 2008, 20:41:40 »
kardes ondan aklıma geldiişte tam ben yazıcaktım sen yazmısın  vala bakıcas artık nabalım bi mimlendinmi biliosun

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 21 Kasım 2009, 12:42:01 »
Dün 20 Kasım2009  Cuma aracım tuvtürkte vizeye girdi,sonradan takılan cam filmi hafif kusur olarak geçti,yani filimi sökmediler ön cam hariç ligh black cam fili takılı.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır