Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Fiat(tofaş) egea nasıl  (Okunma sayısı 11754 defa)

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
Fiat(tofaş) egea nasıl
« : 21 Aralık 2015, 10:00:13 »
Fiat(tofaş)  egea nasıl; yüzde 70 yerli oranı olduğunu söylüyor tofaş yetkilileri,bir arkadaşım ilk alanlardan çok memnun olduğunu daha öncede 5 yıl linea kullanmıştı sıfır alıp ona nazaran çok daha iyi olduğunu avruğayi bir hava sezdiğini söyledi ilk defa tofaştan,nedir düşünceleriniz.Ben olumlu bakıyorum.

Yerliliği az da olsa cari açığı düşürmeye yardım cı olabilir tofaşa mail de attım elektronik el freni ve sunrof da eklemelisiniz iç pazarda her alanda söz sahibi olmanız için.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2015, 10:04:07 Gönderen: battal gazi »
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Çevrimdışı battal gazi

Ynt: Fiat(tofaş) egea nasıl
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2015, 21:55:56 »
Arkadaşlar bence forum can çekişiyor bitmeye yakın görüyorum halini açılan konulara pek paylaşım yapılmıyor eskisi gibi aynı konuyu opelim nette açtım aynı gün 19 yorum ve buranın 3 katı izlenme sayısı var,bu siteye ne oldu böyle.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2015, 22:50:56 »
Aynen siteye ölü toprağı serpilmiş gibi, malesef canlılığını çoktan yitirdi.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı battal gazi

« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2015, 18:46:48 »
Sizde teşhisi koymuşsunuz dediğiniz gibi eskiden günaydın diye yorum yazsak konu açsak en az 5 kişi yazardı şimdi ise çok yazık site yönetimi acilen hareketlendirecek yöntem ve etkinlikler düzenlemeli.

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2015, 17:56:11 »
Forum sosyal medyaya kaydı eski üyelerden pek kimse yok maalesef dediginiz gibi abilerim forumumuz can cekisiyor. Bir tek bu forum değil diğer forumlarda sosyal Medyadan dolayı sıcaklığını yitirdi.Ben 2010 da üye olmuştum o zaman her konu aktifdi insanların arasında gönül bağı vardı
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2015, 18:17:17 »
Forum sosyal medyaya kaydı eski üyelerden pek kimse yok maalesef dediginiz gibi abilerim forumumuz can cekisiyor. Bir tek bu forum değil diğer forumlarda sosyal Medyadan dolayı sıcaklığını yitirdi.Ben 2010 da üye olmuştum o zaman her konu aktifdi insanların arasında gönül bağı vardı
kesinlikle

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2015, 19:13:50 »
Belki muharrem hatırlamaz iki yıl önce tolga hocam kayseriye gelmişti bana forum üzerinden mesaj atmış ama ben tam gideceği zaman foruma bakmıştır sonra forumdan murder yanı muharremi aramistim uykudan uyandırdım mahcup oldum ama sağolsun kardeşim den tolga hocamin telefon numarasını aldım ve gorusmustuk
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2015, 19:19:30 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
« Yanıtla #7 : 29 Aralık 2015, 19:18:23 »
Forum üyelerinden bir çoğunun uzaklaşma sebebi 2013 yılının konuları silinmesi bir çok kişinin üyelikleri proje konularının gitmesi sebep oldu yıl 2014 en çok online olan üyelerden ilk 10 da idim istatistiklerde vardı ama insanların emek verip de yükledikleri konular ucunca herkes teker teker uçtu.Ama hala arabamin caminda ilk girdigimde aile sıcaklığında bulduğum forumumuzun stickerini taşımaktayim VWTR.net li Fabia

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2015, 23:49:15 »
Bu arada Fiat şovrumunda egea'ya şöyle bi göz gezdirmiş kapılarını açıp kapatmıştım, açıkçası pek hoşuma gitmemişti.
Test etme şansım olmadı.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #9 : 30 Aralık 2015, 00:54:23 »
Forum üyelerinden bir çoğunun uzaklaşma sebebi 2013 yılının konuları silinmesi bir çok kişinin üyelikleri proje konularının gitmesi sebep oldu yıl 2014 en çok online olan üyelerden ilk 10 da idim istatistiklerde vardı ama insanların emek verip de yükledikleri konular ucunca herkes teker teker uçtu.Ama hala arabamin caminda ilk girdigimde aile sıcaklığında bulduğum forumumuzun stickerini taşımaktayim VWTR.net li Fabia
aynen oyle cok uye kaybi oldu ve foruma her zaman girmiyor.

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #10 : 21 Ekim 2016, 16:55:33 »
Fiat işte ne olsun lineanın az genişi.

Forum gerçekten bitik nerede  o eski heyecan o hırs?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı west_55

Otomobil
    Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #11 : 23 Kasım 2016, 15:31:35 »
Arkadaşlar bence forum can çekişiyor bitmeye yakın görüyorum halini açılan konulara pek paylaşım yapılmıyor eskisi gibi aynı konuyu opelim nette açtım aynı gün 19 yorum ve buranın 3 katı izlenme sayısı var,bu siteye ne oldu böyle.

Hatırlarmısınız bilmem ama bi dönem server da kayıplar olmuştu. 1-2 yıllık konular silinmişti. O zaman bu forumun dönüm noktası olmuştu.