Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Fiat Marea Hakkında yorumlarınız bekliyorum.  (Okunma sayısı 3920 defa)

Fiat Marea Hakkında yorumlarınız bekliyorum.
« : 15 Şubat 2012, 00:52:43 »
Arkadaşlar fiat marea hakkında yorum yapabilirmisiniz???   http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2004-marea-1-6-lpg-li-73774831/detay

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: Fiat Marea Hakkında yorumlarınız bekliyorum.
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2012, 03:45:11 »
marka fanatikliği yapıp "fiat mı" filan demeyeceğim.parasına göre güzel araç marea.

ama ilandaki araç sıkıntılı gibi. sol ön çamurluk değişmiş. ki ya kafadan ya da sol aks üstünden darbe yemiş. ancak çok iyi işçilikle orijinal gibi olur.

muayenesinin olmaması da düşündürücü.

sonuç olarak fiyat bakımından cazip dursa da muadilleri ile arasındaki farkı taksit taksit çıkartırsın. ucuz etin yahnisi yavan olur.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2012, 08:32:57 »
marka fanatikliği yapıp "fiat mı" filan demeyeceğim.parasına göre güzel araç marea.

ama ilandaki araç sıkıntılı gibi. sol ön çamurluk değişmiş. ki ya kafadan ya da sol aks üstünden darbe yemiş. ancak çok iyi işçilikle orijinal gibi olur.

muayenesinin olmaması da düşündürücü.

sonuç olarak fiyat bakımından cazip dursa da muadilleri ile arasındaki farkı taksit taksit çıkartırsın. ucuz etin yahnisi yavan olur.
:tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı west_55

Otomobil
    Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2012, 01:33:33 »
Hayallerimin arabası Fiat Marea 2,0 cc 20V HGT