Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ehliyet alımı hakkında  (Okunma sayısı 15397 defa)

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
ehliyet alımı hakkında
« : 11 Mayıs 2008, 12:19:29 »
arkadaşlar mrb başıma kötü bir olay geldi sizlerinde yaşamaması için yazdım.dün akşam aracımla biraz gezmeye çıkmıştım.yarım bira içtim.yarım bile sayılmazdı trafik çevirmesinde 61 promil alkol çıktı ve ehliyetime 6 ay el konuldu çıkmaz diyip içmeyin yani ben yandım sizler yanmayın...
Mk3 gti

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
Ynt: ehliyet alımı hakkında
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2008, 13:49:54 »
Geçmiş olsun Erdem abi kötü olmuş vallahi.ben 2 biraya kadar biliyodum ama şaşırdım gerçekten...

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2008, 15:01:55 »
Geçmiş olsun.
Biraz fazla çıkmış gerçekten.
Keşke tekrar üfleseydiniz.
Yarım birayla 61 çıkıyorsa ben 2 birayla çıktığım günler için ağlarım.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2008, 22:35:02 »
yarın bira dediğin 250 ml bira mi?? Nasıl 61 promil çıkmış acaba?

« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2008, 23:03:24 »
Erdem geçmis olsun abi.  Hakkaten sakata gelmisin yaa
bende aynen iki tane olayına güveniyodum nerde oldu usta??
eee nolcak simdi..

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2008, 00:25:40 »
Gerçekten büyük talihsizlik...Geçmiş olsun...1-2 demeden alkol varsa direksiyona geçmemek lazım...

« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2008, 01:17:16 »
geçmiş olsun dostum, yarım bira bile olsa çıkmamak lazım demekki...  ;)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2008, 09:53:38 »
arkadaşlar mrb başıma kötü bir olay geldi sizlerinde yaşamaması için yazdım.dün akşam aracımla biraz gezmeye çıkmıştım.yarım bira içtim.yarım bile sayılmazdı trafik çevirmesinde 61 promil alkol çıktı ve ehliyetime 6 ay el konuldu çıkmaz diyip içmeyin yani ben yandım sizler yanmayın...

kasım ayı aklıma geldi babamında aldılar... bu ay alacak altı ay sonra ehliyetini ama hiç farketmedi ne durduran ne oran var alkol devam

alkollün azı çoğu olmaz o şekilde birine çarpsan allah korusun serbeset kalma ihtimalin düşün alkol sana yapmaman gereken herşeyi yaptırır hız sollama vs vs lütfen dikkat altı ay arabayı kullanma derim
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2008, 13:35:46 »
evet arkadaşlar 2 bira 50 promil diye bişiy yok benim içtiğim sadece yarım yani üç dört yudum bira bende şaşırdım.itraz ettim ama üfledikten sonra malesef  kurtuluşun yok iptal edilip tekrar üfleme gibi bi şansın yok yani napalım bundada vardır bi hayır diyorum artık teşekkür ediyorum hepinize sizlerinde başına gelmesin arkadaşlar 2 bira olayına güvenmeyin işte en güzeli içmeyin direksiyonda
Mk3 gti

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #9 : 12 Mayıs 2008, 13:36:49 »
evet arkadaşlar 2 bira 50 promil diye bişiy yok benim içtiğim sadece yarım yani üç dört yudum bira bende şaşırdım.itraz ettim ama üfledikten sonra malesef  kurtuluşun yok iptal edilip tekrar üfleme gibi bi şansın yok yani napalım bundada vardır bi hayır diyorum artık teşekkür ediyorum hepinize sizlerinde başına gelmesin arkadaşlar 2 bira olayına güvenmeyin işte en güzeli içmeyin direksiyonda
ya ya

:tamamdir alkol yok
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #10 : 12 Mayıs 2008, 13:40:43 »
Erdem geçmis olsun abi.  Hakkaten sakata gelmisin yaa
bende aynen iki tane olayına güveniyodum nerde oldu usta??
eee nolcak simdi..
 sağolasın can alsancak ta oldu olan 6 ay ehliyetsizim yani binmemeye gayret edeceğim.binmedende duramam ya binicem ama sağ ön koltuğa  :)
Mk3 gti

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #11 : 12 Mayıs 2008, 13:41:52 »
ya ya

:tamamdir alkol yok
    haklısınız olsa bile direksiyonda yok arkadaşlar  :tamamdir
Mk3 gti

« Yanıtla #12 : 12 Mayıs 2008, 14:28:35 »
benimde ehliyetimi ilk aldığım yıl başıma geldi. 1 bira içtim yaklaşık çevirmenin yapıldığı yere 3-4 km varken bitirmiştim. çevirmeyi gördüğümde sapma şansım vardı ama ilk defa çevirmeye girme uğruna ve 1 bira içtiğimin güvencesi ile durdum. alkol var mı dedi 1 bira içtim dedim (ağzım kokuyor diye) üfle dedi anlarız kaç tane içtiğini. bi üfledim üflemez olaydım. 96 çıktı. sen 3-4 bira içmişin dedi. neyse biraz bastırdık (rüşvet vermedik, verenlere de kıl olurum) sadece para cezası yazacaktı otoparka gittik orda da bi tanıdık denk geldi sadece kemer takmama cezası yazılmıştı. tükürük bile bira ile sakın çevirmeye girmeyin. 1-2 bira içtiyseniz en az 1-1,5 saat geçtikten sonra trafiğe çıkın. imkanınız varsa 1 marlbora ve ya dilinize 1 damla kolonya damlatın öyle üfleyin. bakalım ne olacak ;)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #13 : 12 Mayıs 2008, 14:31:33 »
Nasıl yaa..Dark felammı içtin? ben olsam kabul etmezdim hastaneye gidip kan testi yaptırabilirdin...
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..