Gönderen Konu: Eğer Uzaktan Kumandalı Araç Anahtarınızı Aracınızda Kilitli Unutursanız  (Okunma sayısı 18602 defa)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bazı arkadaşlar denemiş olmuş olabilme ihtimali yüksek ben burda daha farklı bir bakış açısı ile yaklaşacağım deneyipte olan arkadaşların muhtemelen hatları avea'dır nedenine gelincede turkcell ve vodafone 900 mhz'de avea ise 1800 mhz üzerinden  iletişim kuruyor buda şu demek avea daha geniş bir bant üzerinden iletişim sağladığından iletebileceği ses frekans aralığı daha geniştir bilimsel olarak böyle olması gerekiyor.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Turkcell hattım benm..Farklı  band aralıklarında çalışacağını sanmıyorum..
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2008, 15:36:45 Gönderen: suggestion »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Bu arada, telefonla yumurta pişirmekle ilgili bir yazı görmüştüm. Doğru mu değil mi bilemem tabii.

evet onun videosunu izlemiştim ben yarım saatte flm pişiriyor.iki tane cep telefonunun arasına koyuyorlar yumurtayı..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ahaha şaka gibi.Bugün denedim gerçekten çalışıyor..Hatta kesmedi araba büyükçekmec edeydi yaklaşık bi 5 km dışarı beykente çıktım ordanda denedim yine açıyor ve kapatıyor.Tabi tek seferde almayabiliyor 3 -5 kez basmak lazım :)

alarm cenmax

Tesekkur ederim paylasim icin.Demekki denemek bazen guzel sonuclar verebiliyor her ne kadar bende olmasa bile...
Ben de telefon acikken bir kac acidan tuttum ama olmamisti.
Tebrikler...

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
Yarın bende denicem :D yedek anahtar mersinde araba sivasda :D