Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: usta yorumlarınıza ihtiyacım var???  (Okunma sayısı 6425 defa)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
Ynt: usta yorumlarınıza ihtiyacım var???
« Yanıtla #14 : 25 Ekim 2009, 13:22:35 »
Antalya falan olursa otoparkımız çok :) bu konuya yazarsın yer belli olunca ona göre herkes fikrini söyler hangisini tutarsan ona göre hareket edersin ;)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #15 : 25 Ekim 2009, 14:51:45 »
kapalı bir garaj yeter sadece farelere dikkat et  cok tehlikeli warlıklar mazallah koltuk felan bırakmazlar 64mod. merso wardı bi abimizde kapalı garajda dururken fareler delik deşik yapmıştı ordan biliyorum.. he kardeşini kendi yerine koy arabayı sakınma bence ondan nede olsa genc gencliğini doya doya yaşasın ben olsam öle yapardım gerci bende 1 hafta icerisinde askere gideceğim bende senin gibi kapalı bi otoparka bırakacağım ama ücretli olanına haftada 1 yıkarlar calıştırırlar oda yeter tabi 1.5 yıllık anlaşma yapmak lazım yoksa bi araba parası tutar :sevgi:

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #16 : 25 Ekim 2009, 20:09:19 »
Ayda bir motor tam sıcaklığına gelecek şekilde çalışsın yeter.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #17 : 25 Ekim 2009, 21:53:17 »
Acemi birliği 1 ila 3 ay arası dışardada kalsa sorun olmaz brandalarsın... Usta birliği belli oldumu ona göre karar verirsin... Gidiceğin yer düzgün biyerse alır aracını götürürsün ve park yeri bulursun hafta sonlarıda kullanırsın.. Baktın gördün sakat bi yere düştün kapalı garaja koyar kirko yerlerinden takozlarsın lastiklerinde havasını az indirirsin hiçbirşey olmaz... ayda 1 kere 5 dk birisi marş bassın o bile fazla gelir...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"