Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?  (Okunma sayısı 316922 defa)

Ynt: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?
« Yanıtla #714 : 09 Ekim 2012, 18:50:08 »
Giresunda Vitrin camlarında görüyorum sadece kendimi (:

Cumartesi sabahı sabah 7 de senin aracı Ada Hastanesi Önünde gördüm ama  :)

« Yanıtla #715 : 10 Ekim 2012, 18:30:33 »
sabah 8:25 gibi Buğra'yı ( atego) gördüm düdük çaldım ama banamısın demedi  uykulu gözlerle etrafa bakıyordu :D
öğlende ostimde beyaz mk3 gördüm KKV gibi bir plakası vardı herhalde :)

« Yanıtla #716 : 16 Ekim 2012, 15:34:10 »
sabah 8:25 gibi Buğra'yı ( atego) gördüm düdük çaldım ama banamısın demedi  uykulu gözlerle etrafa bakıyordu :D
öğlende ostimde beyaz mk3 gördüm KKV gibi bir plakası vardı herhalde :)

Hacı gece 4 te yatmıştım, hastaneye götürüyordum bizimkileri. Arabaya bindiğimi bile hatırlamıyorum :D

« Yanıtla #717 : 16 Ekim 2012, 16:29:56 »
pazar akşamı gültepe girişinde kırmızı cabrio 34 TL yi gördüm  :saygılar  kokoreççideydi sanırım J9 stayla  ;D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #718 : 17 Ekim 2012, 02:37:11 »
Fadıl cıksın boyadan bol bol gezicem ben karşılasılarız bol bol :D

« Yanıtla #719 : 17 Ekim 2012, 04:48:16 »
Beni gören yok çünkü bende sticker yok Hasan Ali bana sticker ver :D

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #720 : 17 Ekim 2012, 18:34:22 »
Beni gören yok çünkü bende sticker yok Hasan Ali bana sticker ver :D

ula hasan ali napsın :D kendi arabamada çıkarttırmadım daha ankaraya geçtiğimde sanada yaptırıym bari :D

« Yanıtla #721 : 17 Ekim 2012, 19:09:36 »
B. Köprüsü anadolu yakası yönü çıkışında Sakarya plakalı yeşil kısa stop mk1 dizel gördüm, yanaştım "kaç model dedim" , ne dese beğenirsiniz? "ne bileyim ben, 5 kağıda aldım işte 5 kağıda arabaya biniyorum."  dedi. Ortaya yaş üstü biriydi. cevap pek hoşuma gitmedi umarım hislerimde yanılıyorumdur da kadir kıymet bilen biridir. İşin garibi ben de mk1 imle seyrediyordum, ilgili biri olsa benim de ilgili biri olduğumu anlardı herhalde diyorum. Böyle işte.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #722 : 17 Ekim 2012, 19:35:39 »
B. Köprüsü anadolu yakası yönü çıkışında Sakarya plakalı yeşil kısa stop mk1 dizel gördüm, yanaştım "kaç model dedim" , ne dese beğenirsiniz? "ne bileyim ben, 5 kağıda aldım işte 5 kağıda arabaya biniyorum."  dedi. Ortaya yaş üstü biriydi. cevap pek hoşuma gitmedi umarım hislerimde yanılıyorumdur da kadir kıymet bilen biridir. İşin garibi ben de mk1 imle seyrediyordum, ilgili biri olsa benim de ilgili biri olduğumu anlardı herhalde diyorum. Böyle işte.
abi selam göndermişsin aldım :) aslında arkadaş son dk da yakaladı, bebeğin kimlik işlemleri için dışarıdaydım :)

« Yanıtla #723 : 17 Ekim 2012, 21:25:43 »
abi selam göndermişsin aldım :) aslında arkadaş son dk da yakaladı, bebeğin kimlik işlemleri için dışarıdaydım :)
Eyvallah İlker. Ben oldboy la gelip sürpriz yapacaktım ama patron gidiş geliş feribot masrafını çok buldu. Neyse Muzo ya sıkı sıkı tembihledim mutlaka İlker i bul diye. Umarım Muzo yu sevmişsindir çok iyi çocuk ve iyi bir meslektaştır. Bu arada unutuyordum, duydum duydum Allah analı babalı büyütsün, göremedik bebeği ama maşallah eksik etmeyelim:) Valla İlker bir şekilde geleceğim bana da değişiklik olacak ama ne ara olur bakalım işte...

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #724 : 18 Ekim 2012, 12:22:41 »
dun aksam goffo mk1 ı gordum
kırmızı jant gobegı super olmus  port bagaj felan araba yanıyo masaallah..

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #725 : 18 Ekim 2012, 19:04:09 »
Eyvallah İlker. Ben oldboy la gelip sürpriz yapacaktım ama patron gidiş geliş feribot masrafını çok buldu. Neyse Muzo ya sıkı sıkı tembihledim mutlaka İlker i bul diye. Umarım Muzo yu sevmişsindir çok iyi çocuk ve iyi bir meslektaştır. Bu arada unutuyordum, duydum duydum Allah analı babalı büyütsün, göremedik bebeği ama maşallah eksik etmeyelim:) Valla İlker bir şekilde geleceğim bana da değişiklik olacak ama ne ara olur bakalım işte...
hayırlsı abi beklerim :)

« Yanıtla #726 : 18 Ekim 2012, 20:56:01 »
Valla bende bi sticker isterüm  :D :D

« Yanıtla #727 : 18 Ekim 2012, 23:38:30 »
plakayi unuttum ama ikitelliden kadikoy istikametine dogru ilerlrken gri bir golf 4 gordum arka koltuk baslarinda lcd rkran falan vardi hatta