Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?  (Okunma sayısı 316966 defa)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
Ynt: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?
« Yanıtla #490 : 17 Mart 2012, 17:19:36 »
evet kardeşim dogru  o rda oturuyorum  eyvallah seninkide canlıydı bayag kırmızı nede olsa :tamamdir

Saol kardeşim pasta ciladan yeni çıkardım bide yıkatmıştım ondandır  :saygılar

« Yanıtla #491 : 20 Mart 2012, 00:06:31 »
28 EE 797 ozan abinin Beyaz jettası sahil yolunda gördümm (: makas atıyorduu bu arada :=)
Her Honda 'GTI' tarafından avlanmaya muhtaçtır I LOVE MY POLO

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
« Yanıtla #492 : 20 Mart 2012, 15:29:39 »
Bu MK3 bizim evin orda duruyor ama kimin bilmiyorum  :t Arac vwtr.net üyesi camda sticker var  ^-^

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #493 : 21 Mart 2012, 00:46:42 »
çorluda 3 tane polo gördüm hepsi basıktı. guzellerdi valla. ;)
GTD

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #494 : 22 Mart 2012, 19:23:44 »
bu sabah saat 8:30 civarı avcılar e-5te emrah abinin beyaz cabrio yu gördüm maşallahı var :D

« Yanıtla #495 : 22 Mart 2012, 19:27:56 »
bu sabah saat 8:30 civarı avcılar e-5te emrah abinin beyaz cabrio yu gördüm maşallahı var :D
eyvallah kardesım :) malum evlenıyoruz ev ısını eğlence ısını ve fotoğraf cı işini halletmeye gıdıyordum yakupuya :)

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #496 : 23 Mart 2012, 14:56:08 »
eyvallah kardesım :) malum evlenıyoruz ev ısını eğlence ısını ve fotoğraf cı işini halletmeye gıdıyordum yakupuya :)
tahmin ettim abi hayırlısı olsun diyelim :) forumca düğüne damgamızı vurmayı düşünüyoruz :D

« Yanıtla #497 : 23 Mart 2012, 19:22:16 »
eyvallah kardeşim akrabalarımdan cok sizlerin gelmesini istiyorum...yakında açıcaz konumuzu duyurumuzu mekan ı ayarladık cok güzel arabaları rahatça park eder. teras ta açık hava tam bize layık :)
tahmin ettim abi hayırlısı olsun diyelim :) forumca düğüne damgamızı vurmayı düşünüyoruz :D

« Yanıtla #498 : 24 Mart 2012, 00:00:52 »
eyvallah kardeşim akrabalarımdan cok sizlerin gelmesini istiyorum...yakında açıcaz konumuzu duyurumuzu mekan ı ayarladık cok güzel arabaları rahatça park eder. teras ta açık hava tam bize layık :)
adamsın Damat bey.Ben Ölmezde yaşarsam,bizim oğlanıda satmazsam ordayım biliyosun.ama davetiyeyi adresimde görmek isterim.davetiyeler basılınca acık adresimi msj atarım  :)

« Yanıtla #499 : 24 Mart 2012, 00:28:07 »
adamsın Damat bey.Ben Ölmezde yaşarsam,bizim oğlanıda satmazsam ordayım biliyosun.ama davetiyeyi adresimde görmek isterim.davetiyeler basılınca acık adresimi msj atarım  :)

davetiye dağıtmak kadar zalım bi iş daha yok caner, sen bekarsın galiba :) isteme kardeş davetiye hakkaten dağıtması zulum yaa  :D.

emrah hocam hayırlı olsun şimdiden.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2012, 00:28:32 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #500 : 24 Mart 2012, 01:19:31 »
davetiye dağıtmak kadar zalım bi iş daha yok caner, sen bekarsın galiba :) isteme kardeş davetiye hakkaten dağıtması zulum yaa  :D.

damat olmak kolay değil.gülü seven dikenine katlanır.hayatta bi kere oluyor böyle şeyler.ayağıma getirsin demiyorum kargolasada olur  :)

« Yanıtla #501 : 24 Mart 2012, 14:49:26 »
tamam kardeşim kargo ile göndericem söz veriyorum sana :) Diğer arkadaşlarımızada uzakta olanlara da kargo ile göndericem :) hemen sevinme sadece sana göndericem diye :)
damat olmak kolay değil.gülü seven dikenine katlanır.hayatta bi kere oluyor böyle şeyler.ayağıma getirsin demiyorum kargolasada olur  :)
« Son Düzenleme: 24 Mart 2012, 15:01:43 Gönderen: arda_86xxx »

« Yanıtla #502 : 24 Mart 2012, 14:49:54 »
eyvallah ustam saolsın :) belki o tarıhte istanbula yolun düşer ise bekleriz..

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #503 : 24 Mart 2012, 20:55:38 »
valla zamanında biz de ayağınıza kadar getirmiştik davetiyeyi taaa gönen den istanbula ama  :t  :t  :t burak sağolsun dağıttı herkeslere...  :bekleriz: