Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?  (Okunma sayısı 317027 defa)

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
Ynt: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?
« Yanıtla #350 : 28 Kasım 2011, 01:33:11 »
Gönuller bır olsun kardesım insaallah  ilk bulusmada beklıyoruz

« Yanıtla #351 : 28 Kasım 2011, 12:33:27 »
Gaziosmanpaşada ismini bilmediğim ama Vedat Dalokay cd. nin alt paralellerinde bulunan biryerde BBS li Golf mkI HB gördüm, sahibisi buralardamı acaba?
Follow me Home Uğurlama - Karşılama Işığı Modülü için Lütfen Aşağıdaki Linke tıklayın.

http://www.vwtr.net/forum/satilik/follow-me-home-ugurlama-isigi-modulu-isik-sensorlu-t21265.0.html

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #352 : 28 Kasım 2011, 17:11:50 »
bugun yıne bagcılar-gungoren sanayı onunden gecıyodum bıde ne goreyım beyaz bı T4 arkasdında vwtr . net kımmıs kı acaba (plakayı alamadım) :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #353 : 29 Kasım 2011, 15:19:39 »
Gaziosmanpaşada ismini bilmediğim ama Vedat Dalokay cd. nin alt paralellerinde bulunan biryerde BBS li Golf mkI HB gördüm, sahibisi buralardamı acaba?

renk neydi ?

« Yanıtla #354 : 01 Aralık 2011, 21:00:32 »
renk neydi ?

Kırmızı, Açın caddesinde, ikidir plakasına özenle bakıyorum ama unutuyorum :(
Follow me Home Uğurlama - Karşılama Işığı Modülü için Lütfen Aşağıdaki Linke tıklayın.

http://www.vwtr.net/forum/satilik/follow-me-home-ugurlama-isigi-modulu-isik-sensorlu-t21265.0.html

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #355 : 01 Aralık 2011, 21:17:32 »
bugun kendii aracımı böle görmedim:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #356 : 01 Aralık 2011, 22:15:42 »
arkadaş bi günde beni görün ya o kadar dolanıyorum trafikte bi kişiye mi rastlamam :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #357 : 01 Aralık 2011, 22:19:07 »
Bugun saat sabah 9 gibi okula gidiyordum istanbul park yolunda , mk2 gördüm birtane füme rengi bbs jantlar vardı yavaşlayıp baktım sürene sanki tanıcakmışım gibibir an altımda polo var hala sanıp slm veriorum millete adamda tip tip baktı bana  ;D korna çaldım devam ettim forum stickerı yoktu ama araç iyiydi  :sevgi:
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2011, 22:19:55 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #358 : 01 Aralık 2011, 22:27:10 »
arkadaş bi günde beni görün ya o kadar dolanıyorum trafikte bi kişiye mi rastlamam :D
hacım cok uzaktasın be ...

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #359 : 01 Aralık 2011, 22:28:13 »
Bugun saat sabah 9 gibi okula gidiyordum istanbul park yolunda , mk2 gördüm birtane füme rengi bbs jantlar vardı yavaşlayıp baktım sürene sanki tanıcakmışım gibibir an altımda polo var hala sanıp slm veriorum millete adamda tip tip baktı bana  ;D korna çaldım devam ettim forum stickerı yoktu ama araç iyiydi  :sevgi:
yok yaaa  altanım valla ıyı guldum supersın :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Abi AŞK budur..

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #360 : 01 Aralık 2011, 22:30:36 »
yok yaaa  altanım valla ıyı guldum supersın :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Abi AŞK budur..
Geri dönüşüm muhteşem olacak  ;D
ADK

« Yanıtla #361 : 01 Aralık 2011, 22:51:07 »
Bugun saat sabah 9 gibi okula gidiyordum istanbul park yolunda , mk2 gördüm birtane füme rengi bbs jantlar vardı yavaşlayıp baktım sürene sanki tanıcakmışım gibibir an altımda polo var hala sanıp slm veriorum millete adamda tip tip baktı bana  ;D korna çaldım devam ettim forum stickerı yoktu ama araç iyiydi  :sevgi:
eğer tek kapıysa altan bende bugün kurtköyde arazideydim calısıyordum.bende gördüm ama plakası aklımda değil.  :tamamdir

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #362 : 01 Aralık 2011, 22:54:24 »
eğer tek kapıysa altan bende bugün kurtköyde arazideydim calısıyordum.bende gördüm ama plakası aklımda değil.  :tamamdir
Tek kapı olabilir , zaten sende gördüysen eğer mutlaka odur  kurtköyde mk2 olupta aynı renk olupta bbs li olan tekdir heralde  :)
ADK

« Yanıtla #363 : 01 Aralık 2011, 22:57:54 »
Tek kapı olabilir , zaten sende gördüysen eğer mutlaka odur  kurtköyde mk2 olupta aynı renk olupta bbs li olan tekdir heralde  :)
doğrudur altan ben 12-1 arası Atlantis AVM nin orda gördüm büyük ihtimal odur  :)