Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?  (Okunma sayısı 316952 defa)

Ynt: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?
« Yanıtla #294 : 09 Ekim 2011, 12:10:34 »
Konyada geziniyorum beni goren yok. :-[

Özel mesaj attım sende onu görmüyosun abi :D

Dün İvedik Organizede 34 plaka kiremit rengi bir mkIII gördüm, adres sordu maalesef yardımcı olamadım :(
Follow me Home Uğurlama - Karşılama Işığı Modülü için Lütfen Aşağıdaki Linke tıklayın.

http://www.vwtr.net/forum/satilik/follow-me-home-ugurlama-isigi-modulu-isik-sensorlu-t21265.0.html

« Yanıtla #295 : 09 Ekim 2011, 19:26:45 »
merhaba serhat arkadaşım güzel dileklerin için çok teşşekür ederim aynen küçükçekmeceden beylikdüzü yakupluya doğru gidiyordum :)  için gitmesin snaada nasip olsun dilerim :)
dün akşam 10 civarı e-5te bursadan gökhanın arkadaşındaki beyaz mk1 cabrio yu gördüm. mükemmel görünüyodu. yenibosnadan küçükçekmeceye kadar metrobüsle beraber gitti. küçükçekmecede gözden kayboldu. sağdan tın tın süzülüyodu içim gitti yemin ediyorum :D

« Yanıtla #296 : 09 Ekim 2011, 19:37:44 »
teşşekürler nizamım :):):)
emrah yeni aldı arabayı

« Yanıtla #297 : 09 Ekim 2011, 23:30:43 »
Saat 22:15 gibi Türközünden Akdereye giderken beyaz mk2 golf gördüm selamlaştık.Kimdi bilmiyorum  :D
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

« Yanıtla #298 : 10 Ekim 2011, 00:27:42 »
bugün çengelköyde beyaz mk2 gördüm 34 DJ 53... bbs li.forumdan bi abimizindi ama kimindi hatırlayamadım.sanırım en son satılmıştı yeni sahibide forumda mı bilemiyorum.

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #299 : 10 Ekim 2011, 19:30:44 »
merhaba serhat arkadaşım güzel dileklerin için çok teşşekür ederim aynen küçükçekmeceden beylikdüzü yakupluya doğru gidiyordum :)  için gitmesin snaada nasip olsun dilerim :)

sağol kardeşim inş :)

« Yanıtla #300 : 16 Ekim 2011, 02:19:03 »
sitedeki beyaz audiyi plakası dnh ydı heralde hatırlayamadm çuf çuf gıdıyordu incesuda :)

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #301 : 16 Ekim 2011, 11:22:39 »
sitedeki beyaz audiyi plakası dnh ydı heralde hatırlayamadm çuf çuf gıdıyordu incesuda :)

evet araba kirliydi ona rağmen plakayı okuyabilmişsin helal olsun :D
durdursaydınya  laflardık biraz :halazn:  :halazn:  :halazn:

benim eski evde oradaydıı şimdi etlik tarafındayım
quattro

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #302 : 16 Ekim 2011, 13:04:27 »
şimdiye kadar hiç vwtr.net stickerli araba görmedim trafikte benimkinden başka :(

« Yanıtla #303 : 16 Ekim 2011, 13:19:01 »
şimdiye kadar hiç vwtr.net stickerli araba görmedim trafikte benimkinden başka :(

ben geçenlerde senin arabayı gördüm ama nerde gördüm hatırlamıyorum, bahçeli olması yüksek ihtimal

« Yanıtla #304 : 16 Ekim 2011, 14:32:02 »
evet araba kirliydi ona rağmen plakayı okuyabilmişsin helal olsun :D
durdursaydınya  laflardık biraz :halazn:  :halazn:  :halazn:

benim eski evde oradaydıı şimdi etlik tarafındayım
bende incesuda oturuyorum plakayı bılıyorum arabayı yanı daha dogrusu daha oncede goruyodum :) kaptırmıs gıdıodun kırmızı golfunude cok goruodum hızlıydın:) ilerde durdun zaten
bıgun gelıyımde gor burakcım:D

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
« Yanıtla #305 : 16 Ekim 2011, 23:00:58 »
kırmızı mk2 golf ü yine gördüm vvg plakalı kamberi fena duruyor  :tavkiss:

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #306 : 17 Ekim 2011, 00:24:15 »
ben geçenlerde senin arabayı gördüm ama nerde gördüm hatırlamıyorum, bahçeli olması yüksek ihtimal

keşke söyleseydin iki foto çekilirdik :) bide arabayı değiştirdin herhalde güle güle kullan ilk fırsatta buluşmada görmek isterim öncekinide beğenmiştim çünkü

bende incesuda oturuyorum plakayı bılıyorum arabayı yanı daha dogrusu daha oncede goruyodum :) kaptırmıs gıdıodun kırmızı golfunude cok goruodum hızlıydın:) ilerde durdun zaten bıgun gelıyımde gor burakcım:D

gelde görelim :) o değilde senin isim soyisim yabancı gelmedi sen fatih ünide okudun mu ?
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2011, 00:28:35 Gönderen: dj_burak »

« Yanıtla #307 : 17 Ekim 2011, 17:58:17 »
keşke söyleseydin iki foto çekilirdik :) bide arabayı değiştirdin herhalde güle güle kullan ilk fırsatta buluşmada görmek isterim öncekinide beğenmiştim çünkü

gelde görelim :) o değilde senin isim soyisim yabancı gelmedi sen fatih ünide okudun mu ?
evet o benim burakcım :)kotu dj