Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?  (Okunma sayısı 316995 defa)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ynt: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?
« Yanıtla #84 : 09 Temmuz 2011, 20:49:15 »
Hasan senin arabayı bizim dükkanın orda gördüm ostimde adam herhalde orda çalışıyor :D

ostimde gördüğünü söyleyen 5. kişisin seyit :D sözde hastanedeydi ama sanırm öyle :D

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #85 : 09 Temmuz 2011, 20:51:02 »
belki otomobil hastanesindedir ostimdeki bp nin arkasında uraz pompanın yanında park halinde duruyordu.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2011, 20:51:16 Gönderen: SeyitE »

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #86 : 09 Temmuz 2011, 20:53:13 »
belki otomobil hastanesindedir ostimdeki bp nin arkasında uraz pompanın yanında park halinde duruyordu.

bende denk gelirim inşallah bigün :)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #87 : 09 Temmuz 2011, 22:21:37 »
 ;D ;D Tamda konuya denk gelmişiz.. Bugün betazom nickli egemen arkadaşımı gördüm , aracı 89 mk2 kırmızı durdum ve FİNAL ARABASINI İTTİRDİM vurdurarak çalıştırdık  :D Kontağında problem varmış sanayiye gidecekmiş  :bekleriz:

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #88 : 10 Temmuz 2011, 00:00:46 »
;D ;D Tamda konuya denk gelmişiz.. Bugün betazom nickli egemen arkadaşımı gördüm , aracı 89 mk2 kırmızı durdum ve FİNAL ARABASINI İTTİRDİM vurdurarak çalıştırdık  :D Kontağında problem varmış sanayiye gidecekmiş  :bekleriz:

sanayiye gerek yok aslında bendede olmuştu sanırım aynı problemdir açsın kontak spreyiyle temizlesin düzelir :)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #89 : 10 Temmuz 2011, 00:08:15 »
sanayiye gerek yok aslında bendede olmuştu sanırım aynı problemdir açsın kontak spreyiyle temizlesin düzelir :)
Bende bir açalım bakalım ya kablolarda yada kontakta sorun vardır dedimde  sanayi kapanma aşamasındaydı yapamazsak pazarım rezil olur diye sanayiye uştu  :)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #90 : 11 Temmuz 2011, 20:44:04 »
06 S 7131 bugün saat 19:00 civarı mesada gördüm :) karşı şeritteydi tam yanımdan geçerken farkettim selam veremedim

« Yanıtla #91 : 11 Temmuz 2011, 22:28:46 »
06 S 7131 bugün saat 19:00 civarı mesada gördüm :) karşı şeritteydi tam yanımdan geçerken farkettim selam veremedim
ahha benim araba :) keşke el kol hareketi yapsaydın hemen dururdum :D yarın bakıyımda bi reklamcıdan sticker çıkartıyım olmuyor böyle :)
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2011, 22:29:18 Gönderen: DenQ »

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #92 : 11 Temmuz 2011, 22:30:34 »
ahha benim araba :) keşke el kol hareketi yapsaydın hemen dururdum :D yarın bakıyımda bi reklamcıdan sticker çıkartıyım olmuyor böyle :)

sen babamı görmüşn bende seni gördüm :D bidahaki sefere erken farkedersem durdurum zaten :)

« Yanıtla #93 : 11 Temmuz 2011, 22:42:38 »
sen babamı görmüşn bende seni gördüm :D bidahaki sefere erken farkedersem durdurum zaten :)

atla önüme  :p durabilirsem tanışırız :D

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #94 : 11 Temmuz 2011, 22:52:09 »
atla önüme  :p durabilirsem tanışırız :D

duramazsan öbür taraftan gelir uğrarım yanına :D orda yakıt derdide yok nasıl olsa  :tavkiss:
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2011, 22:52:33 Gönderen: STAK67 »

« Yanıtla #95 : 11 Temmuz 2011, 22:55:07 »
duramazsan öbür taraftan gelir uğrarım yanına :D
yok yok en iyisi atlama önüme  ;D Batıkent küçük nasıl olsa, bende pek evde duramıyorum dolaşıyorum görürşürüz bidahakine :tamamdir

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #96 : 11 Temmuz 2011, 22:57:23 »
yok yok en iyisi atlama önüme  ;D Batıkent küçük nasıl olsa, bende pek evde duramıyorum dolaşıyorum görürşürüz bidahakine :tamamdir

inşallah :)

« Yanıtla #97 : 11 Temmuz 2011, 23:33:50 »
 piyasada vw den bol ne var hergun bır baska guzel arac goruyorum yor 64 olması lazım tekkapı kırmızı golf mk2 gordm bugun golf 1 gordm 06 vos 89plakalı lacivert atsli falan geçen amasyadan gelırken golf 5 gti gördüm yabancı plakalı falan filan öle :)