Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?  (Okunma sayısı 316973 defa)

Ynt: Bugün trafikte hangi "vwtr.net" üyesini gördünüz ?
« Yanıtla #28 : 01 Haziran 2011, 22:40:13 »
olum sizi delimi s... ti de diyebilir dikkatli olmak lazim :D
öyle bi şey dese  dayanamaz şuan güldüğüm gibi gülerdim vallaha :D karnıma ağrılar girdi :D ;D

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #29 : 01 Haziran 2011, 22:42:22 »
öyle bi şey dese  dayanamaz şuan güldüğüm gibi gülerdim vallaha :D karnıma ağrılar girdi :D ;D

biz senle bi tanışalım aga :D seni babamla tanıştırayım bi :D bizim bahçede senin arabayı bi sökelim :D ilk söyleyeceği şeydir yani araba konusunda öyle ya adam golf deyince gidiyo kafadan ateş çıkacak gibi oluyo :D

« Yanıtla #30 : 01 Haziran 2011, 22:44:50 »
biz senle bi tanışalım aga :D seni babamla tanıştırayım bi :D bizim bahçede senin arabayı bi sökelim :D ilk söyleyeceği şeydir yani araba konusunda öyle ya adam golf deyince gidiyo kafadan ateş çıkacak gibi oluyo :D
bi kere daha güldürdün vallaha  ;D bu yazın güzel bi modifiye düşünüyorum zaten sökelim gitsin :D

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #31 : 01 Haziran 2011, 22:48:14 »
alper babamı yakından tanır :D

:D  :D  :D
quattro

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #32 : 01 Haziran 2011, 22:48:58 »
bi kere daha güldürdün vallaha  ;D bu yazın güzel bi modifiye düşünüyorum zaten sökelim gitsin :D

ankaraya bi geleyim haberleşir buluşuruz inşallah :) hatta cumartesi kahvaltılarına gelebilirsin  :melek:
Geleneksel cumartesi sabah kahvaltısı haftalık fotolar ANKARA

« Yanıtla #33 : 01 Haziran 2011, 22:50:55 »
ankaraya bi geleyim haberleşir buluşuruz inşallah :) hatta cumartesi kahvaltılarına gelebilirsin  :melek:
Geleneksel cumartesi sabah kahvaltısı haftalık fotolar ANKARA

okulum bitsin neden olmasın :) cumartesilere vize koyuyolar :D

« Yanıtla #34 : 02 Haziran 2011, 00:22:07 »
bugün vwtr stickerlı polo 16v gördüm, tek kapı gri, BT480 plaka, aykutun bahsettiği polo sanırım, temiz duruyor :D
kardeş sevdiğim bi abimiz aldı o takılmıyorda net olayına eski sahibi buraya uyeymıs maşallah cok guzl araba

« Yanıtla #35 : 02 Haziran 2011, 00:47:54 »
kardeş sevdiğim bi abimiz aldı o takılmıyorda net olayına eski sahibi buraya uyeymıs maşallah cok guzl araba

bi buluşma görsün yeter ona takılıyor mu takılmıyor mu ;)

« Yanıtla #36 : 02 Haziran 2011, 01:07:30 »
hacı adam :) pc başına gec
hacı adamın pc başına geçmişliği tek tük tür :) ama söylerim araba guzel ama nerde gördn

« Yanıtla #37 : 02 Haziran 2011, 10:43:41 »
Arkadaşlar valla ben hususi olarak mk 1 e bakıyorum, arabayı aldım alalı bir tane bile görmedim. Görsem -nezaket icabı mümkün olduğu kadar az kullanmaya çalıştığım-  kornama elimi kaldırmadan basıp duracağım :) Bu arada bugün tam Zincirlikuyu girişinde bir sportage jip yanımda trafiğin ortasında durdu, yolu kesti ve başladı benle muhabbete... Kendisinde de bir mk 1 varmış. "Kesinlikle satma bu aracı taş gibi, özel araçlardır bunlar, senin arabada iyi durumda görünüyor, güle güle kullan v.s..." çok hoşuma gitti. Tamam herkes dönsün benim arabama baksın diye bir derdim kesinlikle yok, ama anlayan birinin ışıl ışıl gözlerle arabaya bakıp birkaç güzel söz etmesi beni benden alıyor.

« Yanıtla #38 : 02 Haziran 2011, 18:41:14 »
hacı adam :) pc başına gechacı adamın pc başına geçmişliği tek tük tür :) ama söylerim araba guzel ama nerde gördn

mahmut esat bozkurt caddesinin bitişinde ;)

Çevrimdışı SeyitE

• Otomobil
    16' Crafter
« Yanıtla #39 : 02 Haziran 2011, 20:33:43 »
esc plakalı golf mk2 i 5 dk önce barış yolu cadesinden geçerken gördüm. geçende pederin arabasıyla takılırken görmüştüm tanımadı beni :D

« Yanıtla #40 : 02 Haziran 2011, 22:10:31 »
mahmut esat bozkurt caddesinin bitişinde ;)
doğrudur kardeş mümkndür :) ben goremıyorum artık senı

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #41 : 02 Haziran 2011, 22:16:44 »
esc plakalı golf mk2 i 5 dk önce barış yolu cadesinden geçerken gördüm. geçende pederin arabasıyla takılırken görmüştüm tanımadı beni :D

esc 76'da satılık yav  :( inşallah yine iyi birine gider gelir buluşmalara