Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3151008 defa)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #10220 : 05 Ocak 2013, 20:21:15 »
aman hacım heleki beyinli felan araçlarda boş akü sakatlığa davetiye çıkarır, HMTekin çok haklı
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10221 : 05 Ocak 2013, 23:16:55 »
sırf boş da değildi aslında en son 2 gün önce çalışmıştım arabayı hiç de bi sıkıntı vermeden çalışmıştı. gece de kar yağmış artık iyice zayıflamıştı demekki belli de etmedi halbuki... neyse sıfırladık artık 2-3 sene daha sıkıntı çıkarmaz herhalde :)
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2013, 23:17:25 Gönderen: PsiKoMaNYaKoLoG »

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10222 : 05 Ocak 2013, 23:22:46 »
kanka kendim değişeyim dedim ama olmadı manifolt üstten kablo altta nasıl bir mühendislik anlamadım parçalar için teşekkür ederim kanka
güle güle kullan cancagazım :D :D :D :Dsenı martta ankaraya alacam o zaman askerı bı tulum bıde on onuc anahtar kelıne bıraz yag surduk mu sokersın o manıfoltu :D :D :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10223 : 05 Ocak 2013, 23:28:10 »
güle güle kullan cancagazım :D :D :D :Dsenı martta ankaraya alacam o zaman askerı bı tulum bıde on onuc anahtar kelıne bıraz yag surduk mu sokersın o manıfoltu :D :D :D

kaderime sövüyorum suan az önce misafirleri bırakmaya gittim eve 50 mt kala debriyaj teli koptu  sanzıman tarafından :) kelimden buhar atıyorum serbest :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10224 : 05 Ocak 2013, 23:31:54 »
kaderime sövüyorum suan az önce misafirleri bırakmaya gittim eve 50 mt kala debriyaj teli koptu  sanzıman tarafından :) kelimden buhar atıyorum serbest :D

evet duydum hacım nası oldu vallahi bende anlamadım muhtemelen bı yere surttu we koparttı yoksa sıfır takıldı o arabaya debrıyaj halatı ben werdım sıfır orjınal olarak emınım o ısten yada alttan sekman çıkma durumu olabılır mı onada bı baksaydın :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10225 : 05 Ocak 2013, 23:40:11 »
sekmanlarda sıkıntı yok şanzıman tarafından 10 cm geriden kopmus tel dediğin gibi sıyırmıs ama kim taktı bilmiyorum ama telin alt tarafından bilya çıktı kalın kalın iki üç tane pul bir tane ince pul çıktı ne için ne amaçla yapılms çözemedim :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10226 : 05 Ocak 2013, 23:41:40 »
sekmanlarda sıkıntı yok şanzıman tarafından 10 cm geriden kopmus tel dediğin gibi sıyırmıs ama kim taktı bilmiyorum ama telin alt tarafından bilya çıktı kalın kalın iki üç tane pul bir tane ince pul çıktı ne için ne amaçla yapılms çözemedim :D
telın ucunda topuz olur o topuzun altında da lastık we demır sekman olur onu bulamamışlarsa basmışlardır pulu herkes usta hacım ne deyım :t

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10227 : 05 Ocak 2013, 23:46:17 »
telın ucunda topuz olur o topuzun altında da lastık we demır sekman olur onu bulamamışlarsa basmışlardır pulu herkes usta hacım ne deyım :t

................. noktaları beraber dolduralım bebişim :D yarın birşeyler yapıcam artık

Yunus EMRE

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #10228 : 05 Ocak 2013, 23:47:53 »
bugün demir künefeye toplam 80 lira gaz aldım. 260 km yol yaptık birlikte.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10229 : 06 Ocak 2013, 00:26:27 »
................. noktaları beraber dolduralım bebişim :D yarın birşeyler yapıcam artık
bu satte nokta doldurursak ıkı katı günah warmıs hacım gunduz saatlerınde dolduralım :D :D :D

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #10230 : 06 Ocak 2013, 08:34:21 »
taban halısının ustune komple naylon kapladım >:( galoş giymek milletin zoruna gidiyor son çareydi yaptım oldu taban halısının tozlanmasına uyuz oluyorummm...

birtek kendimin böyle millete galos giydirdiğimi zannediyordum yalnız değilmisim ben de Transporterın arka kısma taban halısı yaptım bı ara bu uygulamayı bende yapmıstım
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10231 : 06 Ocak 2013, 10:33:23 »
genelde abes geliyor hay baslarım arabana filan diyorlar ama içim el vermiyor o halının arasına çamur toprak gırmesıne.
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı goffo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10232 : 06 Ocak 2013, 11:32:18 »
torpidomu söktüm elektrik kablolarını toparladım.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10233 : 07 Ocak 2013, 02:00:10 »
4 teker disk balata vs yeniledik.Yeni far açma kapama düğmesi aldık taktık kapı döşemelerini söktük saglamlastırdık.
geriye sadece kalorifer kaldı onuda hafta ya halledicem inş