Gönderen Konu: Ruhsat Bilgileri Değişimi ?  (Okunma sayısı 15270 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ruhsat Bilgileri Değişimi ?
« Yanıtla #14 : 29 Ocak 2010, 20:22:41 »
Tamamdır arkadaşlar konuya açıklık getirilmiştir bugün ben çalıştığım için annemle babamı gönderdim vergi dairesine  bi arkadaş vasıtasıyla işimiz görüldü meğersem ogün adam beni başından savmak için radar cezası diye sallamış  >:(  Meğersem radar cezası değil o tarihte ikizim ehliyetsiz yakalndığı için ceza yiyip mahkemeye çıkmıştı + para cezası ödemiştik 355Tl ise babama kesilmiş bir ceza arabayı ehliyetsiz birine verdiği için OGS cezasınıda sildirdik sadece önümde Babama kesilen 355 Tl lik ceza + Sigorta + Muayene kaldı yazında peder dedi sınıftan geçmiştir diye karneyi koy önüme arabayı direkman satışı üzerine yatırırım 45 Tlmiş bende tamam dedim kısmetse yazın araba üzerime yani  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 30 Ocak 2010, 03:57:02 »
kısmetse yazın araba üzerime yani  :D

oo hadi bakalımm :D hyrlısı gökhan

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 30 Ocak 2010, 19:38:32 »
oo hadi bakalımm :D hyrlısı gökhan
Eyvallah aga saolasın peder dedi geçmiştir diye belgeyi(karneyi) koy önüme parasını ver üzerine al dedi bende o sırada değiştiririm yazım hatalarını yanlışları falan  ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #17 : 30 Ocak 2010, 20:10:12 »
Dönem karnesi ne alemdi gökhan :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Ocak 2010, 20:17:34 »
Dönem karnesi ne alemdi gökhan :)
Sayısal lotoyu tutturdum dersem anlarsın heralde  ;D Babama hayret ettim ya 2 leri zayıftan saydı  :o

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Ocak 2010, 20:18:46 »
Erşan abi babam 1 yaşındaki çocuğun üzerine bile araba yapıyolar dedi doğrumu yani yaş 18 olması şart değilmi  ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 30 Ocak 2010, 20:30:24 »
 Herhangi bir mal ı istediğin yaştaki kişiye verebilirsin ama 18 yaşına gelen kadar o mal yada mülk senin yaşını doldurana kadar satılamaz sadece velin ile kullanım hakkın olur..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 30 Ocak 2010, 20:51:17 »
Herhangi bir mal ı istediğin yaştaki kişiye verebilirsin ama 18 yaşına gelen kadar o mal yada mülk senin yaşını doldurana kadar satılamaz sadece velin ile kullanım hakkın olur..
Yani babam arabayı bana verebilir fakat üzerime geçiremez satışını alamam ruhsatta benim ismim yazamazmı ?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 30 Ocak 2010, 21:23:56 »
Yazamaz sadece resmi olarak mal senin olur 18 ini doldurunca tüm hakları sana geçer..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 31 Ocak 2010, 10:10:04 »
Yazamaz sadece resmi olarak mal senin olur 18 ini doldurunca tüm hakları sana geçer..
Tamam anladım  ;)