Gönderen Konu: Bmw 3.18 is alınırmı ?  (Okunma sayısı 28186 defa)

Çevrimdışı Sesizlik

• Profili Görüntüle
Ynt: Bmw 3.18 is alınırmı ?
« Yanıtla #14 : 23 Mart 2012, 14:10:15 »
Uzak dur bence.Araç zevkli ve atak.Performans isteklerine cevap verecektir.Benzinide geçtim ; iş bakıma gelince biraz canını sıkılabilir.
320 Cİ aracıma harcamış olduğum para ile bir tane polo rahat alırdım.Tabi benim takıntılı olmamda biraz bu konuda etken.Orjinal hastalığı ile birleşimce toplamak için beni epey bi yordu.Ama zamanında yi fiyata satmıştım.Köşeleri dönerken asfalta bol bol imza atarsın.  ;)

Ama genede biraz düşün derim.

Çevrimdışı Sesizlik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Mart 2012, 14:31:34 »
Bide bi kaç ufak tavsiye.Aracı almadan mutlaka bi life kaldıttırın.Altında ne tür içrahatlar olmuş bi bakmak lazım.Ön kartel koruması ve marşriyel kısımlarında eğer sürtme ve darbe varsa zaten bişeleri az çok anlatıcaktır.Şanzımanın kenar birleşme noktalarında ve arka defriyansel birleşme noktalarındada yağ kaçağı olup olmadığına bakmakta fayda var.

Alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Mart 2012, 15:18:44 »
valla  baya bi kararsızlaştım ama  insan   kendini bişeylerin çekmesi yerine  itmesini istiyo :)

Çevrimdışı VosWoscu06

• I Love Germany Style Mk4 Bora...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Mart 2012, 20:14:05 »
Abi eğer BMW alacaksan tamam 3.18İS alacaksın ama otomatik vites değil..  3.18İS M44 motorlar hemaz yakar hemde fena gider..Bu arada BMW nin en binilebilecek modeliymiş benim bi abimde vadı oradan biliyorum..Bide adamın taktrdığı tamponlar M Tampon değil sadece arka tampona taktırmışsa difüzör taktırmıştır ön tamponunda üstüne ekleme yaptırmıştır orijinal M Thecnic bole olur..Arka tamponun kenarları köşeli ve biraz daha difüzör içeride..(Bu dediğim abinin arabasıydı..98 orijinal M Tech..)