Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bmw 3.18 is alınırmı ?  (Okunma sayısı 28117 defa)

Çevrimdışı rsb

Bmw 3.18 is alınırmı ?
« : 21 Mart 2012, 18:21:21 »
97 model polo aracımla  takas düşündüğüm bir  3.18 is var  93 model  otomatik  160binde .. sizce alınırmı ???

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-orjinal-farkli-bi-arac-72007575/detay

Ynt: Bmw 3.18 is alınırmı ?
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2012, 18:25:28 »
içi gibi dışı da gerçekten temizse .. değişen yok demiş boya yok dememiş

« Yanıtla #2 : 21 Mart 2012, 18:33:32 »
Şahsi fikrim uzak dur. Bende gecende 94 3,18is ile takasa gircektim ama arabayı sürünce yemin ediom bmw den sogudum. Gaz takılmadıgı için bu aracın motor belki iyidir ama bu araçlar inan adamın ocagına incir ağacı diker her yanı masraf dolu oluyo.

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2012, 18:39:04 »
araç guzel duruyo ama kullananlar neler dıyo kaale almak lazım bence bıde berk e sormalısın eskı bmw cılerden bılebılır  :saygılar

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #4 : 21 Mart 2012, 19:18:21 »
Ne güzel araba şu bmw'ler ya.. özellikle bu kasasını seviyorum.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #5 : 21 Mart 2012, 20:40:51 »
araca  daha yeni  " m teknik "  tampon takılmış ön arka takım .. astar boyalıymış tamponlar boyanacak yani ...  onun haricinde  temiz oldugunu söylüyo ..  bmw nin piiri bi tanıdıgım var   getir bakalım dedi .. durumu kotu ise yanaşmam ama  iyi ise kaçırmaya niyetim yok gibi . araç otomatik oldugundan ablamda  rahat kullanır  + sedan oldugundan evdekiler rahat inip biner :)  bu arada tüm bmw kullanıcıları 3.18is tavsiye ediyolar en az sorunlu ve en ideal motora sahip araba oldugunu soluyolar .. zaten e36 kasa en hoşuma gideni :)  3.16 motoru  kasayı kaldıramıyo  3.20 de 6 silindir oldugu için 3.18 yakıt konusunda en iyisi ...  bilmiyorum hafta sonu goruscez  inş hayırlısı olur .. siteden bmw kullanıcısı arkadaşların yorumlarını bekliyorum :)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
« Yanıtla #6 : 22 Mart 2012, 11:14:09 »
araca  daha yeni  " m teknik "  tampon takılmış ön arka takım .. astar boyalıymış tamponlar boyanacak yani ...  onun haricinde  temiz oldugunu söylüyo ..  bmw nin piiri bi tanıdıgım var   getir bakalım dedi .. durumu kotu ise yanaşmam ama  iyi ise kaçırmaya niyetim yok gibi . araç otomatik oldugundan ablamda  rahat kullanır  + sedan oldugundan evdekiler rahat inip biner :)  bu arada tüm bmw kullanıcıları 3.18is tavsiye ediyolar en az sorunlu ve en ideal motora sahip araba oldugunu soluyolar .. zaten e36 kasa en hoşuma gideni :)  3.16 motoru  kasayı kaldıramıyo  3.20 de 6 silindir oldugu için 3.18 yakıt konusunda en iyisi ...  bilmiyorum hafta sonu goruscez  inş hayırlısı olur .. siteden bmw kullanıcısı arkadaşların yorumlarını bekliyorum :)

Hocam hayırlı olsun.Ama araçta gaz yok sanırım.Eh artık birde benzinci kayınpeder buldunmu deymeyiz keyfine  ;D
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

« Yanıtla #7 : 22 Mart 2012, 11:20:42 »
bence otomatiğe girmiyeceksin kuzen selim söyledi dersin

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #8 : 22 Mart 2012, 12:16:37 »
bence otomatiğe girmiyeceksin kuzen selim söyledi dersin

gerçi senin otomatikten canının nasıl yandıgını biliyorum ama mecbur otomatik bi araba alcam ..  ama ne alcam bilmiyorum  bu biraz hoşuma gitti :) benzinden yana sorun yok ya sadece hafta sonu bindiklerim cebimden çıkıyo  hatta bazen çıkmıyo bile :)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #9 : 22 Mart 2012, 13:37:26 »

reha araba ilandaki ise M teknik tampon yok o araçta. :D
GTD

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #10 : 22 Mart 2012, 15:30:25 »
biraz hor kullanılmıs gibi geldi bana tamam döşeme rengi falan iyide Bmw arabasını vw gibi toplayamazsın masraflıdır.ayrıca arka bagaj kapağına dikkat et sol taraftan stop ile arası açık duruyor.Değişen yok ama Oynanmış bir araç gibi geldi bana Eger bmw niyetin varsa iyice araştır derim çunku parcaları iyi fiyattan alıyorsun + otomatik vites yarası agır olur ;) şimdiden hakkında hayırlısı kardeşim

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #11 : 22 Mart 2012, 16:48:16 »
reha araba ilandaki ise M teknik tampon yok o araçta. :D

azam  resimlerde   yok tamponlar  yeni taktım dedi ... boyasız bi şekilde takılıymış  :)

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #12 : 22 Mart 2012, 16:49:53 »
biraz hor kullanılmıs gibi geldi bana tamam döşeme rengi falan iyide Bmw arabasını vw gibi toplayamazsın masraflıdır.ayrıca arka bagaj kapağına dikkat et sol taraftan stop ile arası açık duruyor.Değişen yok ama Oynanmış bir araç gibi geldi bana Eger bmw niyetin varsa iyice araştır derim çunku parcaları iyi fiyattan alıyorsun + otomatik vites yarası agır olur ;) şimdiden hakkında hayırlısı kardeşim

valla işin boyutları farklı bmw de  gerçekten .. benim arabanın motor  a'dan z ' ye en fazla 1bucuga rektifiye olursa   bmw  için  4-5 bin gibi rakamlardan bahseden arkadaşlar var .. bide otomatik şanzımanı  dusunursek vay halime :)   hele bi arabayı gösterelim ustaya   tamam derse  bi  pazarlıga oturmak lazım  ama  usta  yaramaz derse  zaten  hiç girişmem :)

« Yanıtla #13 : 23 Mart 2012, 02:37:43 »
araç guzel duruyo ama kullananlar neler dıyo kaale almak lazım bence bıde berk e sormalısın eskı bmw cılerden bılebılır  :saygılar
Eyvallah Sametim saolasın  :) dediğin gibi Bmw yle aram iyidir.ama hassas araclar görmek lazım..Parcasıda bızım arabalardan pahalı temizını bulmak lazım..bu aracta öyle temız duruyor ama reha kararı canlı görunce daha net verecektir ;)