Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Temmuz 30, 2014, 02:58:59 ÖS

460355 Mesaj 23649 Konu Gönderen: 21673 Üye
Son Üye: masmynak
Ana Sayfa Ara Takvim Giriş Yap Kayıt

Duyurular
Google Özel Arama
Özel Arama

Volkswagen Türkiye - VW  |  Otomobil Forumu  |  Genel  |  Bmw 3.18 is alınırmı ? 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa: [1] 2 Aşağı git Yazdır
Gönderen Konu: Bmw 3.18 is alınırmı ? (Okunma Sayısı 4045 defa)
rsb
.:Reha:.

Otomobil
VW POLO 6N

Bmw 3.18 is alınırmı ?
: Mart 21, 2012, 06:21:21 ÖS

97 model polo aracımla  takas düşündüğüm bir  3.18 is var  93 model  otomatik  160binde .. sizce alınırmı Huh?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-orjinal-farkli-bi-arac-72007575/detay

kemal_koker
M.K.Ü. Mak. Müh. Öğrenim Grv.

Otomobil
Polo Bluemotion - Jetta FSI

Ynt: Bmw 3.18 is alınırmı ?
Yanıtla #1 : Mart 21, 2012, 06:25:28 ÖS

içi gibi dışı da gerçekten temizse .. değişen yok demiş boya yok dememiş

predator
Ufuk ASLAN

Otomobil
Bu kısma herkes gibi daha önceki arabalarımımı yazsam ?

Site

Yanıtla #2 : Mart 21, 2012, 06:33:32 ÖS

Şahsi fikrim uzak dur. Bende gecende 94 3,18is ile takasa gircektim ama arabayı sürünce yemin ediom bmw den sogudum. Gaz takılmadıgı için bu aracın motor belki iyidir ama bu araçlar inan adamın ocagına incir ağacı diker her yanı masraf dolu oluyo.

chemisamet
SaMeT

Otomobil
VW VeNTo MK III 1.8 GL

Yanıtla #3 : Mart 21, 2012, 06:39:04 ÖS

araç guzel duruyo ama kullananlar neler dıyo kaale almak lazım bence bıde berk e sormalısın eskı bmw cılerden bılebılır  :saygılar

htmetin
Hasan

Otomobil
MK4 Highline 2003

Yanıtla #4 : Mart 21, 2012, 07:18:21 ÖS

Ne güzel araba şu bmw'ler ya.. özellikle bu kasasını seviyorum.

Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
rsb

Otomobil
VW POLO 6N

Yanıtla #5 : Mart 21, 2012, 08:40:51 ÖS

araca  daha yeni  " m teknik "  tampon takılmış ön arka takım .. astar boyalıymış tamponlar boyanacak yani ...  onun haricinde  temiz oldugunu söylüyo ..  bmw nin piiri bi tanıdıgım var   getir bakalım dedi .. durumu kotu ise yanaşmam ama  iyi ise kaçırmaya niyetim yok gibi . araç otomatik oldugundan ablamda  rahat kullanır  + sedan oldugundan evdekiler rahat inip biner Smiley  bu arada tüm bmw kullanıcıları 3.18is tavsiye ediyolar en az sorunlu ve en ideal motora sahip araba oldugunu soluyolar .. zaten e36 kasa en hoşuma gideni Smiley  3.16 motoru  kasayı kaldıramıyo  3.20 de 6 silindir oldugu için 3.18 yakıt konusunda en iyisi ...  bilmiyorum hafta sonu goruscez  inş hayırlısı olur .. siteden bmw kullanıcısı arkadaşların yorumlarını bekliyorum Smiley

relaxizmir
relaxizmir

Otomobil
1997 1.6 POLO HB

Yanıtla #6 : Mart 22, 2012, 11:14:09 ÖÖ

araca  daha yeni  " m teknik "  tampon takılmış ön arka takım .. astar boyalıymış tamponlar boyanacak yani ...  onun haricinde  temiz oldugunu söylüyo ..  bmw nin piiri bi tanıdıgım var   getir bakalım dedi .. durumu kotu ise yanaşmam ama  iyi ise kaçırmaya niyetim yok gibi . araç otomatik oldugundan ablamda  rahat kullanır  + sedan oldugundan evdekiler rahat inip biner Smiley  bu arada tüm bmw kullanıcıları 3.18is tavsiye ediyolar en az sorunlu ve en ideal motora sahip araba oldugunu soluyolar .. zaten e36 kasa en hoşuma gideni Smiley  3.16 motoru  kasayı kaldıramıyo  3.20 de 6 silindir oldugu için 3.18 yakıt konusunda en iyisi ...  bilmiyorum hafta sonu goruscez  inş hayırlısı olur .. siteden bmw kullanıcısı arkadaşların yorumlarını bekliyorum Smiley

Hocam hayırlı olsun.Ama araçta gaz yok sanırım.Eh artık birde benzinci kayınpeder buldunmu deymeyiz keyfine  Grin

BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!
tatar

Yanıtla #7 : Mart 22, 2012, 11:20:42 ÖÖ

bence otomatiğe girmiyeceksin kuzen selim söyledi dersin

rsb

Otomobil
VW POLO 6N

Yanıtla #8 : Mart 22, 2012, 12:16:37 ÖS

bence otomatiğe girmiyeceksin kuzen selim söyledi dersin

gerçi senin otomatikten canının nasıl yandıgını biliyorum ama mecbur otomatik bi araba alcam ..  ama ne alcam bilmiyorum  bu biraz hoşuma gitti Smiley benzinden yana sorun yok ya sadece hafta sonu bindiklerim cebimden çıkıyo  hatta bazen çıkmıyo bile Smiley

AG0463
Azam Ayçiçek

Otomobil
Polo 6R 1.6 GTD DSG

Yanıtla #9 : Mart 22, 2012, 01:37:26 ÖS

reha araba ilandaki ise M teknik tampon yok o araçta. Cheesy

GTD
MeTHea35
Mete Aygül

Otomobil
-

Yanıtla #10 : Mart 22, 2012, 03:30:25 ÖS

biraz hor kullanılmıs gibi geldi bana tamam döşeme rengi falan iyide Bmw arabasını vw gibi toplayamazsın masraflıdır.ayrıca arka bagaj kapağına dikkat et sol taraftan stop ile arası açık duruyor.Değişen yok ama Oynanmış bir araç gibi geldi bana Eger bmw niyetin varsa iyice araştır derim çunku parcaları iyi fiyattan alıyorsun + otomatik vites yarası agır olur Wink şimdiden hakkında hayırlısı kardeşim

rsb

Otomobil
VW POLO 6N

Yanıtla #11 : Mart 22, 2012, 04:48:16 ÖS

reha araba ilandaki ise M teknik tampon yok o araçta. Cheesy

azam  resimlerde   yok tamponlar  yeni taktım dedi ... boyasız bi şekilde takılıymış  Smiley

rsb

Otomobil
VW POLO 6N

Yanıtla #12 : Mart 22, 2012, 04:49:53 ÖS

biraz hor kullanılmıs gibi geldi bana tamam döşeme rengi falan iyide Bmw arabasını vw gibi toplayamazsın masraflıdır.ayrıca arka bagaj kapağına dikkat et sol taraftan stop ile arası açık duruyor.Değişen yok ama Oynanmış bir araç gibi geldi bana Eger bmw niyetin varsa iyice araştır derim çunku parcaları iyi fiyattan alıyorsun + otomatik vites yarası agır olur Wink şimdiden hakkında hayırlısı kardeşim

valla işin boyutları farklı bmw de  gerçekten .. benim arabanın motor  a'dan z ' ye en fazla 1bucuga rektifiye olursa   bmw  için  4-5 bin gibi rakamlardan bahseden arkadaşlar var .. bide otomatik şanzımanı  dusunursek vay halime Smiley   hele bi arabayı gösterelim ustaya   tamam derse  bi  pazarlıga oturmak lazım  ama  usta  yaramaz derse  zaten  hiç girişmem Smiley

tech_00
Berk Tansel

Otomobil
1998 VW Polo 1.4 16V 101PS SportLine

Yanıtla #13 : Mart 23, 2012, 02:37:43 ÖÖ

araç guzel duruyo ama kullananlar neler dıyo kaale almak lazım bence bıde berk e sormalısın eskı bmw cılerden bılebılır  :saygılar
Eyvallah Sametim saolasın  Smiley dediğin gibi Bmw yle aram iyidir.ama hassas araclar görmek lazım..Parcasıda bızım arabalardan pahalı temizını bulmak lazım..bu aracta öyle temız duruyor ama reha kararı canlı görunce daha net verecektir Wink

Sayfa: [1] 2 Yukarı git Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: