Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Benzin, Motorin ve Lpg İndirim Bindirim Haberleri  (Okunma sayısı 298918 defa)

Ynt: Benzin 5 TL'ye koşuyor! (Zam zam zam ....)
« Yanıtla #28 : 19 Mart 2012, 19:25:14 »
LPG ye gecis lazim herkeze :)

yada en güzeli Hidrojen veya elektrik

« Yanıtla #29 : 19 Mart 2012, 19:31:35 »
Hasan abi lise sonsaydım jetta V Fsi daha yeni alınmıştı ozaman bende gençlik heyecanı ile kaçırır harcadığım yakıtı geri yerine koyardım. Litresi 3,76dan aldığımı bilirim shell den :(

zamaninda 1 Litre benzin oldugu zaman, kontak kapatanlardanim
ama degisen bisey olmadi,

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #30 : 19 Mart 2012, 19:33:58 »
Hasan abi lise sonsaydım jetta V Fsi daha yeni alınmıştı ozaman bende gençlik heyecanı ile kaçırır harcadığım yakıtı geri yerine koyardım. Litresi 3,76dan aldığımı bilirim shell den :(

Seninki yine iyiymiş ben lise 1. sınıfta felandım benzin 1,25 liraydı. W123 Mercedes 230 e vardı LPG yoktu. Gerek yoktu yani:))
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #31 : 19 Mart 2012, 19:36:37 »
zamaninda 1 Litre benzin oldugu zaman, kontak kapatanlardanim
ama degisen bisey olmadi,

O günleri çok net hatırlıyorum. Hatta 0,90 kuruşa tekabül ederken benzinin litre fiyatı. (Ben o zamanlar  bisiklete biniyordum tapii :) ) abiler amcalar kendi aralarında benzin 1 lirayı geçer-geçemez tartışması yapıyorlardı.  ne günlerdi bee mutluyduk anasını satayım..
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #32 : 19 Mart 2012, 19:40:37 »
 ;D ömürden gidiyor ömürden
« Son Düzenleme: 19 Mart 2012, 19:40:46 Gönderen: kemal_koker »

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #33 : 20 Mart 2012, 16:40:23 »
İçiniz açılsın, milli duygularınız kabarsın, dünyanın kullanıldıkça zamlanan tek benzini bize :))

Fiyatlar Euro bazında cent olarak gösterilmiş. Venezuelada kesinLPG veya Diesel araç yoktur.. Benzin pompalarıda zırt pırt bozulmuyordur kesin.. benzin istasyonlarında pompacı da yoktur.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #34 : 20 Mart 2012, 17:44:22 »
Venezuela da arabada yok gibime geliyor :D
« Son Düzenleme: 20 Mart 2012, 17:53:00 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #35 : 20 Mart 2012, 18:21:25 »
 :t :t :t :t :t :t :t :t :t

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #36 : 20 Mart 2012, 18:49:39 »
Ermenistana bak yaa.. Adamlarda Rafineri bile yok

« Yanıtla #37 : 20 Mart 2012, 19:18:25 »
en yakın iran gibi gözüküyor, orayamı taşınsak napsak :D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #38 : 20 Mart 2012, 20:53:00 »
iran götümüzün dibinde bizdeki fiyatlara bak

« Yanıtla #39 : 20 Mart 2012, 21:10:18 »
iran götümüzün dibinde bizdeki fiyatlara bak

nasıl bi sınır çekildiyse vakti zamanında bilmem ne ettimin petrolü sınırın diğer yakasında var bu tarafta yok, yapacakları işin ben taaa... lan arkadaş 0,9 euro nere 2,24 euro nere. vicdanınızı...  :bekleriz: :t
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #40 : 20 Mart 2012, 22:29:17 »
 Türkiyede vatandaşı ipleleyen 1 tane kurum yok.. İnsanımız yanlız başına bırakılmış durumda.. 1 elin nesi var 2 elin sesi var ama sen nekadar şak şak etsende benim padişahlığım var...

Yasa yasa diye tutturmuş gidiyor hükümet ama hani nerde yasa.  Yasa herşeyin üstünde olmadır ülkenin cumhurbaşkanının bile ama hiç gören varmı yargılanabilen bir meclis üyesi nezaman görevinden terk ozaman yargı yolu açık... Türkiyede tek sorun yargılama mercilerinin önünde bir parmaklık olması..  Falanca parti şunu yaptı biz bunu yaptık ve yapacağız vaadleri ile herşeyin önüne bir engel konuldu. Medya ise köleleştirilmiş bir durumda..

1960-1970-1980 lerdeki yasakları bırakın şuanki yasaklar insanları resmen evlerine hapsetmiş durumda en büyük ceza insanın ekonomik özgürlüğünün elinde alınmasıdır ve buda son 10 yılda gerçekleşti... Kimse yoksulluk görmek istemiyor ve buna katlanamaz durumda ama dönüp arkanıza bir baktığınızda analarımız babalarımız ninelerimiz dedelerimiz günde 3 somun ekmekle yaşamış, onurlarından ödün vermeden kimseden birşeyler istemeden yaşamaya çalışmışlar, Şimdi kendimde dahil bana dokanmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı güdüyorum veya güdüyoruz.. 

Emperyalizm : Bunu çok iyi anlamaya başladık artık..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #41 : 23 Mart 2012, 23:30:39 »
yakında arabası olana. arabaya tek binene  para cezası çıkar  :t :t :t