Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Banana silecek hakkında yorumlar...  (Okunma sayısı 16925 defa)

Banana silecek hakkında yorumlar...
« : 17 Şubat 2008, 00:06:23 »
  Arkadaşlar halk dilinde banana silecek olarak geçen, ilk olarak bosch markasının ürettiği Bosch Aero olarak üretilen silecek modeli hakkındaki yorumlarınız nedir, kullanışlımıdır, silecek koluna takılabilir bu tip sileceğin gerçekten etkili silme yaptığı doğru mu? Kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirlerse sevinirim... :tamamdir
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2008, 00:23:11 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: Banana silecek hakkında yorumlar...
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2008, 00:09:52 »
Valla eralp ben bauhaustan aldım geçenlerdefevkaladenin fevkinde..ses sıfır ve camı 10 kere daha güzel temizliyor.Ha birde normal sileceğe oranla montajıda çok basit ve kolay kesinlikle geçiş yapmanı öneririm...Ama mesela babamın boraya taktım beğenmedi :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2008, 00:11:15 »
Banananın özelliği şuymuş standart sileceklerde bulunan 3 veya 4 tane yay şeklindeki baskı noktaları cama baskı yapan kısımlarmış, bananada ise böyle bir olay olmadığından etki alanı standart sileceğe oranla %50 civarında daha gelişmiş
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2008, 00:12:15 »
bence şık durmuyor. orjinalinde olmayanlar takıyor ama. ne kadar iş yapar bilmiyorum.

« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2008, 00:16:33 »
Valla eralp ben bauhaustan aldım geçenlerdefevkaladenin fevkinde..ses sıfır ve camı 10 kere daha güzel temizliyor.Ha birde normal sileceğe oranla montajıda çok basit ve kolay kesinlikle geçiş yapmanı öneririm...Ama mesela babamın boraya taktım beğenmedi :)

Kaç cm lik aldın dostum?

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2008, 00:17:57 »
Mete abi süper iş yapıyor inan bana nokta kadar toz bile bırakmıyor ve süper sessiz siliyor :melek:

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2008, 00:19:23 »
Kaç cm lik aldın dostum?

eralp sol55 - sağ45 cm olması lazım tam emin değilim fakat sol taraf bi 3 - 4 cm ufak almıştım aynı boy bulamadığımdan

« Yanıtla #7 : 17 Şubat 2008, 00:20:18 »
 Görüntüsündense yaptığı işe bakma taraftarıyım şu anda, normal sileceklerin sıkıntısını cekiyoruz değiştiricem, bir kaç forumda okudum herkes memnun ama yinede sizinde göruşünüzü almak istedim...

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2008, 00:23:29 »
Gözünü bile kırpma diyorum eralp all yahu..ikisini 30-40 ytl civarında almıştım 40 bile değildi yani  ;)

« Yanıtla #9 : 17 Şubat 2008, 00:25:23 »
Gözünü bile kırpma diyorum eralp all yahu..ikisini 30-40 ytl civarında almıştım 40 bile değildi yani  ;)

eyvallah dostum, bakalım pazartesi çıkıcam çarşıya...

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #10 : 17 Şubat 2008, 01:18:35 »
Benim silecekler internetten kargo dahil 20ytl'ye almıştım gayat iyi siliyor bence tak derim ben biraz ufak boy almışım benim eskiler 40cm'di yine aynı boy aldım ona göre boyunu ölç öyle alırsın.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #11 : 17 Şubat 2008, 01:23:03 »
bende taktım eralp iki kere ben kullandım oguzun anlattıgı kadar ii ama yakısma konusunda hafif sırıtma yaptı araba ben 480 mm aldım iki tane 20 lira tanesi biraz kalın olmus abbullah abinin algına göre ama almak lazımdı cam isyanlardaydı değistir sunu kese değil zımpara atıyor diyordu resmen yagmurlu havada..
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #12 : 17 Şubat 2008, 01:32:30 »
Nizam zımpara nasıl bi yakıştırmadır dostum yaa oldumu gece vakti kopardın burda  :D :D :D ahahaha

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #13 : 17 Şubat 2008, 01:45:47 »
harbi zımpara oğuz, yagmur yagarken bile aynı camı oksaması gereken silecek sanki zımpara yapıyor ve işi yarım bırakıyordu,valla gece gece aklıma en iyisi bu geldi ne güzel güle güle uyu kardeşim benim...... :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)