Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf 5 jant hakkında !...  (Okunma sayısı 3031 defa)

Çevrimdışı alf

golf 5 jant hakkında !...
« : 07 Mart 2012, 23:28:52 »
selam arkadaşlar golf 5 aracıma ofsetli 17" jant takmak istiyorum. önler 8 arkalar 10 ofset kullansam kit takmak zorunda kalırmıyım ? jant seçimim ne olmalı ? v.s.

Ynt: golf 5 jant hakkında !...
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2012, 01:38:11 »
ne kiti?

« Yanıtla #2 : 08 Mart 2012, 08:47:28 »
selam arkadaşlar golf 5 aracıma ofsetli 17" jant takmak istiyorum. önler 8 arkalar 10 ofset kullansam kit takmak zorunda kalırmıyım ? jant seçimim ne olmalı ? v.s.
benım golf v kullanan arkadaşlara tek tavsiyem 18 GTI jantıdır bende kullandım çünkü en güzeli bu bence
yok ofsetlıydı yok ön arka farklı fılan ugrasma bence.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2012, 08:48:20 Gönderen: confidence »
CONFİDENCE
[/b]

Çevrimdışı alf

« Yanıtla #3 : 08 Mart 2012, 20:38:48 »
istanbulda her 10 golften 8 inde gtı jantı var pek bi havası kalmadı artık. Ofsette güzel duruyo be bu kasada :D

« Yanıtla #4 : 09 Mart 2012, 11:54:24 »
istanbulda her 10 golften 8 inde gtı jantı var pek bi havası kalmadı artık. Ofsette güzel duruyo be bu kasada :D
herkesın görüşü farklıdır kardeşim araç gösterişli olduğu için herşey yakışıyo tabi :)
CONFİDENCE
[/b]

« Yanıtla #5 : 11 Mart 2012, 13:33:59 »
benım golf v kullanan arkadaşlara tek tavsiyem 18 GTI jantıdır bende kullandım çünkü en güzeli bu bence
yok ofsetlıydı yok ön arka farklı fılan ugrasma bence.

ozan abii senin golf tektiki zaten gti jantların moda olmadıgı zamanda senin araçta vardı valla o jantlar galiba halada o jantlar takılı arada görüyorum cadde de filan alf sende bbs rs jantlarına bi bak istersen siyah olanlara
Her Honda 'GTI' tarafından avlanmaya muhtaçtır I LOVE MY POLO

« Yanıtla #6 : 11 Mart 2012, 20:20:00 »
ozan abii senin golf tektiki zaten gti jantların moda olmadıgı zamanda senin araçta vardı valla o jantlar galiba halada o jantlar takılı arada görüyorum cadde de filan alf sende bbs rs jantlarına bi bak istersen siyah olanlara
doğrudur kardeşim araç satılmış sanırım artık giresunda değil gtı jant ne olursa olsun benım hosuma gıdıyor herkesın zevkı ayrı ben kımde var kımde yok kesınlıkle bakmam :)
CONFİDENCE
[/b]