Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: araç test programları ?  (Okunma sayısı 15152 defa)

Ynt: araç test programları ?
« Yanıtla #14 : 20 Ekim 2007, 13:52:15 »
Benim hiç aklımda yoktu aslında bu programlar felan. Benim poloya lpg taktırdım ve gazda stop ediyordu ışıklarda. Bi ustaya götürdüm polonun beyni değişicek dedi kesin mişşşş. 1000 ytl dedi fiyat olarakta. Bacanağım sayesinde bir ustaya daha gittim 20 ytl ye işi bitirdi  :) araba canavar. o usta benim arabayı bilgisayara bağlatmak için başka bir yere götürdü. Bende sende yokmu dedim yok dedi. Usta beni büyük bir yükten kurtardı beni bende ona borçlu hissettim kendimi. Mesele bu yani... Bende takınca tam takarım bu işi bitiricem bi şekilde.

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #15 : 20 Ekim 2007, 13:56:09 »
Ä°ntoko : Ä°lan Aktivasyonu Gerekli.

ustan vw üzerine çalışıyorsa böyle bir şey al ozaman.
vw group için seyyar cihaz.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #16 : 20 Ekim 2007, 14:53:11 »
Aslında ustam japoncu  :) ama herşeye bakıyor. Süper biri arabayla sıyırmış modifiye yapan biri 23 yaşında  :)

Çevrimdışı Aertiezt

• VW TDI
« Yanıtla #17 : 02 Aralık 2007, 14:55:00 »
Hocam ben benim Bora'nın OBD'sine girdim kablosunu arkadaşımdan temin etmiştim.O'da VW servisinde çalışan bir arkadaşına ısmarlatmış.Fakat çok pahalı bir kablo bilmiş ol.Benim Bora orjinalden 90 beygir.Arkadaşım benim arabanın OBD'sine girip 90 beygirlik verilerini silip 110 beygirin verilerini verdi ve çekiş acayip farketti.110 beygir ile aynı gidiyor.VW marka olarak OBD Tuning yapmayıda onaylıyor.Herhangi bir zararı yok motora.Vw Bora ve Golf'un TDI motorlarının hepsinin aynı olduğunu biliyormusunuz?Hepsi derken 90,110,130,150 beygirlik motorların hepsi aynı.Beyindeki programdan ayarlıyorlarmış herşeyi.Tek fark 130 ve 150 beygirlik motorların turbolarının hava kanalları biraz daha büyük.Kullandığım programın ismi ise VAG-COM.  http://www.ototeknik.com/urunler.html Bu siteden tehmin edebilirsin herşeyi.Ayrıca kabloyuda burdan ısmarlayabilirsin.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2007, 15:04:15 Gönderen: Aertiezt »