Gönderen Konu: 1.4 Comf. POLO almayı düşünüyorum 2001-2004 kararsızım yardım lütfen ..  (Okunma sayısı 5413 defa)

Çevrimdışı erbugboy

• Profili Görüntüle
Herkese slm.İlk arabamı alıcam zun araştırmalardan sonraki bu süreç beni gerçekten çok yordu VW POLO almaya karar verdim.Piyasayı araştırıyorum ve bir sürü farklı yorum ve tabiki hepsi bayandan(yollarda erkek sürücüler arabalarını satmıyor sanırım :)) bir sürü araba var.Bu konuda tavsiyelere ihtiyacım var.Öncelikle yuvarlak farlı 2004 POLO nasıldır?Ben şahsen tek farklı 2001-2002 model bir poloyu tercih ederim fakat temizini bulmak zor?
Yardım lütfen ...

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
selam,2000-2002 arası poloların kasası gercekten cok güzeldir önden baktığın zaman bora izlenimi verir.bende 2001 model comfortline vardı 1.5 sene kullandım inanırmısın sadece kontak termiği bozlud bu sürede onun haricinde yemini ve suyunu verdikten sonra hiç problem cıkarmaz....
--ayrıca bu modellerin göğüslükleri cok güzeldir.1.4 75 bg lik motor gercekten kayde değer bir güç üretir denenmiştir. (206 1.4)(palio1.4)(polo1.4)yarışında tabiki vw birinci çıktı

ayrıca arabanın şu andaki piyasası 15000-17000 aralığında geziyor eğer 60.000-100000 aralığında bir polo bulursan kaçırma derim

2004 pololar sanırım mercekli far olanlardı yani  yuvarlak olanlar o tipler tutulmadığı için tekrar ön tarafını değiştirdiler bilgin olsun

***eğer sunroof lusunu bulursan üzerine bal dök yala derim :)

benim eski aracım buydu şimdi tekirdağda değerli bir arkadaşa sattık modifiyeyede kasası uygundur yani

« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2008, 11:06:03 Gönderen: cesimoglu »

Çevrimdışı erbugboy

• Profili Görüntüle
Bilgi verdiğin için teşekkür ederim .
Araba araştırmaya devam ediyorum.Piyasada araba bulmak zor.Bi arkadaş IBIZA tavsiye etti 2003 sonrasında VW olaya el atmış.Bu ara aklımda oda var..