Gönderen Konu: app Plaka hakkında...  (Okunma sayısı 23971 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
app Plaka hakkında...
« : 30 Eylül 2011, 23:09:42 »
istanbulda app plakaya mühür vurduklarını duydum. kullanan var mı doğru mudur? anadolu yakasında nereden yaptırabilirim bilen varsa lütfen ulaşsın.

sanırım app plaka hastalığım var ::)  ::)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
Ynt: app Plaka hakkında...
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2011, 23:34:06 »
sahte appler gibi değilde bu yeni arabalarda ( bmw mercedes gibi lüks arabalarda ) baya bi kalın yazı karakteri kullanılıyo ve aşağı yukarı fiyatı ise 200-300 tl arası değişiyo ... ben plakalarım eski tip yazı olduğu için normal kalınlıkta yeni plaka bastırdım çift mühürlü ve sorunsuz geziyorum ... app ye tek mühür vuruluyo ama ikinci mühürü vuranlar sahtecilik yapmış olur ... çünkü muayenede sorun yaşanıldığı söyleniyo ... app sevdasından vazgeç bence ... ben bi egzoz yüzünden arabamı baglattım ve yasal olmayan herseyden sogudum valla :( yoksa zamanında app ye çözüm olarak plaka harflerimin üzerine kalın folyo kaplamıştım ama  oda sahte plaka yerine geçtiği için yasal ve temiz plakaları tercih ettim ...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2011, 23:42:06 »
sahte appler gibi değilde bu yeni arabalarda ( bmw mercedes gibi lüks arabalarda ) baya bi kalın yazı karakteri kullanılıyo ve aşağı yukarı fiyatı ise 200-300 tl arası değişiyo ... ben plakalarım eski tip yazı olduğu için normal kalınlıkta yeni plaka bastırdım çift mühürlü ve sorunsuz geziyorum ... app ye tek mühür vuruluyo ama ikinci mühürü vuranlar sahtecilik yapmış olur ... çünkü muayenede sorun yaşanıldığı söyleniyo ... app sevdasından vazgeç bence ... ben bi egzoz yüzünden arabamı baglattım ve yasal olmayan herseyden sogudum valla :( yoksa zamanında app ye çözüm olarak plaka harflerimin üzerine kalın folyo kaplamıştım ama  oda sahte plaka yerine geçtiği için yasal ve temiz plakaları tercih ettim ...

haklısın kardeş aslında ben de bilmiyorum metalik siyah yeni polo'ya app plaka yakışır mı diye de, bir ara acayip sarmıştım bu app işine. dediğin gibi 200-300 tl ise de veremem yani bir çift plakaya. yasal kalmak iyidir..

ama bir yandan da diyorlar ki orijinal plakan bagajda durursa sorun olmazmış.

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2011, 00:09:43 »
muayenede sorun çıktığı falan yok. 2 seferdir, mühürsüz applerle sorunsuz geçiyorum. ama trafik polisi hiç affetmez. affetmedi hiç :)
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2011, 01:25:13 »
hiç bulaşma evrakta sahtecilikten ceza yiyorsun kıl olana rastlarsan hakkında işlem bile yapabiliyor ha bu arada arabayı bağlatmama gibi bir şansın yok . ONDAN TAK.  ;D ;D ;D

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2011, 01:26:24 »
haklısın kardeş aslında ben de bilmiyorum metalik siyah yeni polo'ya app plaka yakışır mı diye de, bir ara acayip sarmıştım bu app işine. dediğin gibi 200-300 tl ise de veremem yani bir çift plakaya. yasal kalmak iyidir..

ama bir yandan da diyorlar ki orijinal plakan bagajda durursa sorun olmazmış.
Yok öyle bir durum , Polis diyorki ben sizleri durdurup durdurup bagajınızdan plakamı teyit edecem diyo çakıyo sonra kendine geliyon..

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2011, 09:57:16 »
adanadaki yeni trend plaka harflerinin carbon kaplanmasıymış :) o kadar çevirme ve kontrol varken o memleketde nasıl cesaret ediyorlar çözemedim

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2011, 10:37:03 »
app ye mühürü bilmem dee, emniyet plakalara genel olarak mühür vurmayı bırakmış diye duydum ben de.Artık sadece cemiyet mühürü diyorlar, taze bir haber, app serbestimsi yani

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2011, 12:23:40 »
kalın plakalar carbon zaten onlara bısey demıyorlar sonucta muhurlu plakaya karbon cekıyosun :) kendınızde yapabılırsınız plaka boyutunca bı carbon kagıdı yapıstırın ısıtıcıyla veya kurutma makınasıyla ısıtın yapıssın ama daha once plakayı alkolle temızleyıcı vb maddeyle sılın temız olsun yoksa ısınıp yapışmaz kabarcıklar oluşur yapıştıkdan sonra ıstedıgınız kdar kalınlastırarak kendınız harf ve rakamların bıraz dısından keserek kalınlastırabılırsınız bıraz nazık davranın guzel olsun

Çevrimdışı musa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Ekim 2011, 13:12:53 »
gebze de çift mühürlü app yaptıran yer var..

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Ekim 2011, 21:07:56 »
BEYAZ .ÇERÇEVE  DİREK CEZA ,o yüzden app yaptırıp  etrafını siyah şerit çektirdikten sonra niye uğraşacaksıki?

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Ekim 2011, 13:16:47 »
Sonuç olarak APP plaka ceza yeme sebebimidir???  :)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #12 : 03 Ekim 2011, 13:41:52 »

şans
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Ekim 2011, 15:35:03 »
DİREK  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir