Gönderen Konu: Antalya üyeleri buraya...  (Okunma sayısı 96382 defa)

Çevrimdışı 07_VE_313

• Profili Görüntüle
Ynt: Antalya üyeleri buraya...
« Yanıtla #112 : 21 Nisan 2011, 17:34:36 »
acaba toplantıyı ertelesekmi bir hafta daha...pazara yağmur görünüyor...napalım kara kara düşünüyorum arkadaşlar.olmazsa kapalı bir mekanda buluşalım.ne bileyim özdileğin otoparkında yada lauranınkinde ?
  abi busefer araçta lpg var ıvır zıvır muhabbeti yapabilirler güvenlikler.. bide yanyana durqamayabiliriz. Aslında güzel bir gün olsun yağmur olmasın istiyorum bende erteleyedebiliriz fakat izzet arkadaşım ırak a gidecek arif abi izini koparabilecekmi bunlar handikaplar haberlerde antalya tarsus mersin metre kareye 60 kg yağmur düşecek diyorlar gelemeyende çok olabilir gibi geliyo..  üzücü bir durum  :(

Çevrimdışı 07_VE_313

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 21 Nisan 2011, 17:35:57 »
bence de ertelemeyelim, arabaların kaç tane olacağı belli değil ama kısa da olsa az çok fark etmeden bi toplanalım artık. Hava yağışlı görünüyor ama bu bizi etkilemesin. Kapalı otoparkı müsait olacağına inandığım iki mekan 1.Real, 2.Deepo. ikisinde de go-kart pisti var :) Eşli-çocuklu gelen olursa, alışveriş yeri var, acıkırsak/susarsak yiyecek/içecek var :) Real'deki go-kart pisti kapalı alanda tam drift için, Deepo'daki açık alanda tam yarış için. Ama hava yağışlı olacağı için Real'e oy veriyorum ben. :) Şansımıza hava yağış yapmaz ise toplandıktan sonra başka bir lokasyona hareket ederiz beraber..  Siz ne dersiniz?  ;)  real xx bunları gelecek arkadaşlara güzel izah etmemiz gerekecek..

Real.-  : x
Deepo :
bence de ertelemeyelim, arabaların kaç tane olacağı belli değil ama kısa da olsa az çok fark etmeden bi toplanalım artık. Hava yağışlı görünüyor ama bu bizi etkilemesin. Kapalı otoparkı müsait olacağına inandığım iki mekan 1.Real, 2.Deepo. ikisinde de go-kart pisti var :) Eşli-çocuklu gelen olursa, alışveriş yeri var, acıkırsak/susarsak yiyecek/içecek var :) Real'deki go-kart pisti kapalı alanda tam drift için, Deepo'daki açık alanda tam yarış için. Ama hava yağışlı olacağı için Real'e oy veriyorum ben. :) Şansımıza hava yağış yapmaz ise toplandıktan sonra başka bir lokasyona hareket ederiz beraber..  Siz ne dersiniz?  ;)

Real.-  : x
Deepo :

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 21 Nisan 2011, 20:13:07 »
Çok zorlarsa hava şartları, zaten kasmayız bizde, mayıs 15ten sonra daha güzel bir havada toplanırız mutlaka :) Ben o tarihe kadar burada olmayacağım ama siz irtibatı koparmazsınız zaten, 1 Mk3 eksik olur en fazla ;)

Çevrimdışı profoto07

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 1.9 tdi variant
« Yanıtla #115 : 21 Nisan 2011, 21:23:49 »
yağmaz yağmur merak etmeyin bana güvenin arkadaşlar yağmur yok

Çevrimdışı betazom

• >>> 07 EG 864 <<<
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 22 Nisan 2011, 00:15:46 »
izzet fotoyu koyda gozumuz gonlumuz acilsin. :)
http://img193.imageshack.us/img193/5360/forumiin.jpg
By betazom at 2011-06-08http://img35.imageshack.us/img35/43/dsc069771.jpg[/IM

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 22 Nisan 2011, 01:03:28 »
Egemen, ayıpsın kardeşim, işte bu gecenin kanıtları  ;D

Cengizhan (07_VE_313) / Egemen (betazom) / İzzet (SpeedyTR) / Cem (CeM öZeR)

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 22 Nisan 2011, 01:12:49 »
yağmaz yağmur merak etmeyin bana güvenin arkadaşlar yağmur yok
Arif Abi gökgürültülü sağanak yazıyor meteorolojide ama biz Pazar günü Real'in kapalı otoparkında 14:00'da toplanmaya karar verdik.. Havanın muhalefeti sözkonusu olabilir, o yüzden katılım zorunlu değil. :) İşi olmayan, uğramak isteyen, tanışmak isteyen gelsin istedik. biz orada olacağız, hava yağışlı olmazsa, katılımın büyüklüğüne göre oradan başka bir noktaya geçebiliriz isteyen olursa.. Bi go-kart yarışı yaparız ama  :D ;) :tamamdir >:D

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 22 Nisan 2011, 08:18:14 »
vayyy beee fotoya bak =) bizim canavar ufak tefek eksiklerinden ve ayarlardan dolayı yanımızda değildi ama sağlık olsun. Çok hoş sohbet ve eğlence dolu bir ortamdı çok sağolun dostlar ;)

Çevrimdışı betazom

• >>> 07 EG 864 <<<
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 22 Nisan 2011, 09:47:44 »
ee sonunda tanışmak nasip oldu cem kardeşimizle de. güzel bir buluşmaydı. fotoda yakıyo hani :) :sevgi:
http://img193.imageshack.us/img193/5360/forumiin.jpg
By betazom at 2011-06-08http://img35.imageshack.us/img35/43/dsc069771.jpg[/IM

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 22 Nisan 2011, 12:46:25 »
vayyy beee fotoya bak =) bizim canavar ufak tefek eksiklerinden ve ayarlardan dolayı yanımızda değildi ama sağlık olsun. Çok hoş sohbet ve eğlence dolu bir ortamdı çok sağolun dostlar ;)
Valla senin canavar da olsaydı süper olurdu akşamki görüntü ama nasipse bir daha ki sefere bir arada oluruz nasipse :)  :tamamdir gerçekten güzel bir sohbet ortamı ve güzel bir buluşma oldu, daha nicelerinde bir arada oluruz inşallah.  :melek: Foto harbiden yakıyor, farlar bile yanıyormuş gibi çıkmış  ;D

Çevrimdışı 07_VE_313

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 23 Nisan 2011, 14:49:29 »
wuuuppppp çatara çutara  :) hayırlısıyla bitsinde  yine cem mecbur gelecek antalyaya :) bu sefer nos a filan gelir heralde :) duyamadık canavarın sesini  vtec filan 124 gibi kalır yanında artık ... kazasız belasızz

Çevrimdışı profoto07

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 1.9 tdi variant
« Yanıtla #123 : 23 Nisan 2011, 20:05:30 »
yarın görùşürüz arkadaşlar foto kamara bende  :sevgi: :)

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 24 Nisan 2011, 01:10:05 »
Yarına örnek teşkil etmesi niyetiyle paylaşıyorum  ;D >:D :tamamdir
Sadece Merhabalaştık :) 8) :D

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 24 Nisan 2011, 01:21:16 »
antalya olacak bu ıs destekcınızım :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir