Gönderen Konu: Ankara'lı üyeler benzininizi nereden alıyorsunuz???  (Okunma sayısı 1816 defa)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Kaç gündür acaip canım sıkılıyor bu meseleye,kafada karıştı sonra baktım kontrol ettim ve hakikatten aylardır kazıklanıyormuşum ??? Benzinimi iş dönüş yolunda olduğu için akşamları eve gelirken sürekli Şaşmaz girişindeki Shell'den alıyordum. Eryaman'da çalışıyorum,İstanbul yolundan gelip benzinimi alıyor sonra Başkent oto sanayiinden batıkente giriyorum. Sabahları işe geç kalma korkusu olduğu için ikinci adresim Sincan yol ayrımına gelmeden önceki kocaman TAYMEK panosu olan Opet'ten almıyordum genelleri. Geçen ibre yine dipteyken akşam dönüşe benzin yetmez korkusu ile 30 liralık 95 oktan benzin aldım Opet'ten arabaya bindim kontağı çecirdim afalladım kaldım,kadran çeyrek deponun üzerinde duruyodu ve ben o benzinle 1 hafta işe gittim geldim,aşağı yukarı 140 km yol yaptım. Halbuki Shell'den 20 liralık benzin alıyodum 50km sonra bi 20 daha alıyodum,iki günde bir  ;D O aldığım 30 liralık benzin bittikten sonra geçen salı günü yine Shell'e gittim ve 20 liralık benzin aldım gözlerime inanamadım kadran kımıldamadı bile >:( Benzin koyulduğundan eminim çünkü başında bekledim  :bekleriz: 2 gün yolda kalma korkusu ile gittim geldim bugün sabah Opet'ten aldım 20 liralık benzin çeyreğin altına kadar çıktı 30 km yol yaptım az önce park ettim hala aynı hatta rampa aşağı çeyrek depo görünüyo  ;D Bundan sonra hayatta Shell'e gitmem diyorum ben! Sizinde varmı bildiğiniz böyle benzinlikler? Sanırım arabalarımızın çok yakmasının bir diğer sebebide benzinliklermiş :D