Gönderen Konu: Almanlar böyle işte. Seviyorum bu insanları..  (Okunma sayısı 6796 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Almanlar böyle işte. Seviyorum bu insanları..
« : 02 Mayıs 2012, 17:41:37 »
Konuda almanya başbakanı merkel in aracı yorumsuz..  :tamamdir DAS AUTO :)

http://haber.tr.msn.com/ntv/merkelin-eski-otomobili-uygun-fiyata-sat%c4%b1ld%c4%b1-2
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: Almanlar böyle işte. Seviyorum bu insanları..
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2012, 19:23:05 »
Turk ve musluman dusmani pis merkel ve pis almanlar
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2012, 12:46:59 »
Turk ve musluman dusmani pis merkel ve pis almanlar

Bu çok önyargılı bir yaklaşım hem senin hemde merkel için veya bu tarz düşüncelerin..  Dünya gerçek türk ve müslümanı maalesef tanımıyor, Dünya için türkiye bir arap ve kürt ülkesi. Lazı , çerkezi, muhaciri, manavı, pomağı ve daha aklıma gelmeyen çok global bir ırk merkezi bunu bizler biliyoruz ama kurunun yanında yaş misali bir müslüman ülkenin teröristi bomba patlatıyor bunun cezası tüm dünya müslümanlarına kesiliyor.. O yüzden önyargı kavramını ilk önce bizlerin beynimizden çıkarması gerek.. 

Ben yabancı toplulukların azimli ve disiplinli çalışma mantığına hayranım.. Onlar birşeyleri geliştirip üretebiliyorlar ve bunları kullanabiliyorlar ama bizler sadece tüketici bir toplumuz. Hep birileri versin biz kullanalım yada bitirelim düşüncesi var.. Valla ağır kaçıcak bir söz olacak ama toplum olarak dünyada biraz sülük gibiyiz.. Gittiğimiz ülkeleride kendimize benzetmeye çalışıyoruz... Almanyada 10 türkten 7 si zarar...

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2012, 16:57:02 »
Bugunkü Almanyayı almanya yapan oraya giden Türk işcilerdir. Adamlar fabrikada çalışacak adam bulamıyordu.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2012, 17:02:35 »
Bugunkü Almanyayı almanya yapan oraya giden Türk işcilerdir. Adamlar fabrikada çalışacak adam bulamıyordu.
+1 diyorum bize barbar diyenler önce kendilerine baksınlar en kaba ve bencil toplumdur almanlar.
ama arabaları ve çikolataları süper oluyo hacı :D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2012, 17:38:37 »
Barbarlıklamı bugünlere geldiler, Barbarlıklamı türk işçileri aldılar çalıştırdılar. Bizler onların barbarlıkları ilemi onların ürettiği araçları kullnıp çikolatalarını yiyiyoruz :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2012, 17:40:18 »
barbarlıkları ile değil de yani biraz kaba bir millet oldukları bilinir herkes tarafından..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Mayıs 2012, 17:53:42 »
Almanlar barbar değil sadece biraz fazla rahatlar kızları güzel ama kabul edelim  :melek:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2012, 17:57:46 »
Almanlar barbar değil sadece biraz fazla rahatlar kızları güzel ama kabul edelim  :melek:
+1500

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #9 : 03 Mayıs 2012, 18:23:06 »

Alman kızlar güzel değil.. Rus kızları güzel.. Lütfen konuyu bulandırmayalım  :D :D :D
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Mayıs 2012, 18:43:58 »
siz hiç isveçli norveçli h"at"un görmediniz heralde :D  >:D

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Mayıs 2012, 18:46:20 »
:) ukrayna diyorum size :)

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Mayıs 2012, 18:51:03 »
danimarkada bir hafta kadar bulundum. bizde olsa camlı vitrin içinde saklanacak kızlar orada çöpçülük, biletçilik, tren memurluğu, otobüs şöfürlüğü yapıyordu. hepsi istisnasız gülüyorlar sana. ama bu fikrimi değiştirmez. gene de pis millet şu avrupalılar. tuvaletlerinde taharet musluğu dahi yok.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Mayıs 2012, 18:54:50 »
ingilizler senede bir kere yıkanırlarmış coook eskiden şimdi kral oldular o dediğinde haklısın bak..