Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Acaba güzel olur mu???  (Okunma sayısı 3292 defa)

Acaba güzel olur mu???
« : 16 Ekim 2007, 21:12:52 »
Herkese Merhaba...
Bora'mıza resimdeki gibi parlak çıtalar çektirmeyi düşünüyoruz....fikirlerinizi almak isterim sizce refleks gümüş rengi bir boraya resimdeki kadar güzel olurmu eğer olmazsa sade ve abartısız bir şekilde bu arabaya ne yapabiliriz....ufak tefek şeler tabiki bunun gibi

İşte Resim

Ynt: Acaba güzel olur mu???
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2007, 22:26:44 »
Tabi ki koyu rengin uzerinde durdugu gibi durmaz ama yine de bence guzel olur.
Zaten pasific modellerde orjinal olarak sunuluyor.
Sadece yan taraflara yapmaniz yetmez bence yapmisken one ve arka tampona da krom serit cekmelisiniz.
Yapabilecek bir suru sey var ama onemli olan butceyi belirtmeniz :)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2007, 22:29:17 »
sağdeliğini bozmayalım lütfen aracların heleki öle baba arabaların :bekleriz:

« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2007, 22:32:08 »
Bak mesela bu aracin tamponlarinda krom serit yer aliyor.Pek belli olmasa da bence hos bir gorunum sagliyor.Galiba aracinizin rengi bu:

Tabi araciniz hangi donanimda bilmiyorum belki de pasifictir eger oyleyse bosuna eklemisim :)
Aracinizin tamponlarindaki korumalar eger siyah renkte ise once onu boyatmalisiniz daha sonra serit cekmelisiniz.

Iyi sohbetler.

« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2007, 00:35:37 »
Bana kalırsa o yanlardaki çıtaları siyah yapmanı tavsiye ederim. Yanlara parlak kromajlı şerit çektiğinizde, kapı kollarını da krom yapmak gerekir, yoksa hiçbir esprisi kalmıyor. Siyah olması bütünlüğü açısından en iyisi olacaktır.

« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2007, 18:15:23 »
halil abi arabamız comfortline...bakalım sanırım o resimlerdeki gibi olacak...tabi eğer yaparsak..bütçeye gelince abi bütçe sorun değil ama benim babam gösterişi sevmeyen biri işi nedeniylede biraz ağır olması gerekiyor...böle sade bişiler yapmak istiyorum arabaya...