Gönderen Konu: 307 için POLO dan vazgeçilir mi?  (Okunma sayısı 20564 defa)

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 307 için POLO dan vazgeçilir mi?
« Yanıtla #28 : 12 Mart 2008, 19:19:23 »
bu konusma tavrıyla nasıl uzlasacagınızı merak ettım acıkcası....
evet bu saydıgınız butun peugot'lara 10 basar...
ıstedıgınız aracla degısıp degısmemede sıze baglı tabıkıı....
bence bır an once aracınızı satıp sevıdıgnız bı arac alın...
ıyı gunler.....

Çevrimdışı icedes

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 12 Mart 2008, 21:32:24 »
Arkadaşlar bence işi tartışma boyutuna taşımayalım nihayetinde bi karardı biz yardımcı olacaktık,bu sitede böyle şeylere çok rastlıyorum bir konu açılıyor bi bakmışsınız başka yere çekilmiş konuyu açanla alakası kalmıyor.Sinirlerimize ve okuyup anlama yorum yapma duyularımıza biraz hakim olalım...

Sonuçta arkadaş aracıyla ilgili kararı aldı ve bitti herkes kendi arabasını biliyor.Peugeotu ve Vw yide biliyor.Karar kendilerinin...

Saygılar.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 12 Mart 2008, 23:06:00 »
Konu zaten sonuçlanmış arkadaş vazgeçmiş görüldüğü üzere 307 almaktan.Emrah kardeşimizin arabayı değiştirmeye çalışıyoruz 307 gibisinden bişey olabilir mesela.Takasa gir sen bu arkadaşlar üste 7 - 8 milyar flm verip bence
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı emrahisilti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 12 Mart 2008, 23:23:08 »
Konu zaten sonuçlanmış arkadaş vazgeçmiş görüldüğü üzere 307 almaktan.Emrah kardeşimizin arabayı değiştirmeye çalışıyoruz 307 gibisinden bişey olabilir mesela.Takasa gir sen bu arkadaşlar üste 7 - 8 milyar flm verip bence
ne kadar eder polon oğuz ?

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 13 Mart 2008, 00:17:29 »
Arkadaşlar bence işi tartışma boyutuna taşımayalım nihayetinde bi karardı biz yardımcı olacaktık,bu sitede böyle şeylere çok rastlıyorum bir konu açılıyor bi bakmışsınız başka yere çekilmiş konuyu açanla alakası kalmıyor.Sinirlerimize ve okuyup anlama yorum yapma duyularımıza biraz hakim olalım...

Sonuçta arkadaş aracıyla ilgili kararı aldı ve bitti herkes kendi arabasını biliyor.Peugeotu ve Vw yide biliyor.Karar kendilerinin...

Saygılar.
   kardeşim ağzına sağlık artık burda noktayı koyalım bencede..  peugeot we vw bilen biliyo....
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 13 Mart 2008, 00:48:26 »
ne kadar eder polon oğuz ?
bilmem 9 a versek değmez, 12 desen almaz niye satayım?Ha babamın parası olsaydı satardım 9a o ayrı
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı emrahisilti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 13 Mart 2008, 00:55:39 »
bilmem 9 a versek değmez, 12 desen almaz niye satayım?Ha babamın parası olsaydı satardım 9a o ayrı
yok bizim üstün dehşet kozmik olan poloların piyasasını öğrenmek istedim sadece :).bende 10.500e satıp bi ibiza alayımdiyorum

Çevrimdışı r76

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 13 Mart 2008, 01:31:44 »
vallahi bi ara 307 HDI Full kullanıyordum, sunroofundan tutunda, içinde bej rengi döşemeye kadar herşey vardı.Otomatik ti, Vede simsiyahtı, hatta o zamanlar yeni cıkmıstı bu araclar. Ama süper dikkat çekiyordu araç,herkes dönüp birdaha bakıyordu, ve aracın içine oturunca sanki başka bir dünyadaymışsınız gibi geliyordu,çünkü ön cam a sutünları arasında felan cam var , bunlar cok farklı bi hava katıyor o araca  ,üstelikte en ufak bi sorunu yoktu,  hernekadar sorunsuz olsada ,şu  var, benim gönlüm herzaman almandır.
Bugün bi passata bindiğinizdede , golfe bindiğinizdede yada jettaya binseniz, hiçbir değişiklik göremiyorsunuz hep aynı standart araç, orta konsol bile aynı, ama ne biliyim tutku işte,kalite ve prestij  8) 8)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 13 Mart 2008, 12:22:07 »
Pug un donanimlarini anlayamiyorum.Internette ilanlara bakinca bazi xt ler full oluyor bazilari bombos.
Birde bu aracin piyasasi diger rakiplerine gore epey dusuk.Ornegin bir megane bir golf bir astraya oranla ortalama 3 bin ytl civarinda daha dusuk.
Konu sonuclanmis ama bende yazayim gorusumu:
Baska bir model olsaydi detaylica yazardim ama konu Pug ise uzak durmak lazim.Heleki 307 ise hic yaklasmamak lazim...Isterse altinizdaki sahin olsun-toros olsun vs...

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 13 Mart 2008, 12:51:38 »
halil iyi demişsin ama torostanda iyidir ya 307:) okadarda değil..
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 13 Mart 2008, 13:00:34 »
Xt en boş modelidir pug un.O ilanlarda yazanların çoğu yalan yanlış veya sonradan takılan aksesuarlardır muhtemelen

Çevrimdışı saydam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 13 Mart 2008, 13:28:23 »
307 2001 xt  dijital klima, ahşap göğüs, çelik jant, kadife döşeme, far sensörü vs vardır. ayrıca 307-308 lerde espirlotus  arkadaşım otomatik hdi yoktur yanlış hatırlırlıyor olabilirmisin? sadece 407 de 2.0 hdı  motor seçeneğinde vardır
« Son Düzenleme: 13 Mart 2008, 13:32:00 Gönderen: saydam »

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 13 Mart 2008, 15:01:31 »
halil iyi demişsin ama torostanda iyidir ya 307:) okadarda değil..

Tabi ki canim :)
Orda belirtmek istedigim torors kadar saglam degil.Ariza vermesi surekli.
307 si olup da ariza yasamayan ben hic gormedim...

Çevrimdışı r76

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 13 Mart 2008, 15:52:41 »
307 2001 xt  dijital klima, ahşap göğüs, çelik jant, kadife döşeme, far sensörü vs vardır. ayrıca 307-308 lerde espirlotus  arkadaşım otomatik hdi yoktur yanlış hatırlırlıyor olabilirmisin? sadece 407 de 2.0 hdı  motor seçeneğinde vardır
Yok ya otomatikti çok iyi hatırlıyorum orasını. Alla alla  ???  Motorunu HDI diye hatırlıyorum ben nası olur  :o