Gönderen Konu: VW Transporter5 ve Caddy tampon boyama işlemi videosu  (Okunma sayısı 26407 defa)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: VW Transporter5 ve Caddy tampon boyama işlemi videosu
« Yanıtla #14 : 06 Nisan 2008, 01:05:49 »
Belli ki boya iyi atilmamis.Ben iddiami devam ederek surduruyorum.Boya atma islemi aynen fabrikasyonda oldugu gibi Zimpara+astar+boya+firin yapilirsa bence hicbir sorun olmaz.Tabi ki guvenilir servis yada boyaci bulmak onemli.Ben dedigim gibi caddy ve T5 araclarinin tamponlarina boya atip da pisman olan kisi gormedim.Haa bu pisman olan yok anlamina gelmez tabi ki.
Ayrica su da unutulmamali ki tamponlara boya atinca yolda giderken onunuzdeki bir aracin tas atip tamponunuzdaki boyayi cikarma ihtimali de vardir.Zaten bu fabrikasyon boyalarinda da aynen motor kaputunda, camurlukta oldugu gibi boya atma olacaktir...Biktiniz ama tekrar tekrar soyluyorum caddy aracim olsaydi ve binek olarak kullaniyorolsaydim 1 dakika durmazdim :)
Saygilar.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2008, 01:11:25 Gönderen: Halil Kara »

Çevrimdışı strong

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Nisan 2008, 13:40:55 »
Halil , tahrik ediyosun valla  ;D

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #16 : 25 Nisan 2008, 12:08:10 »
http://intoko.kijiji.com.tr/c-Oto-Di-er-Vas-ta-Otomobil-Volkswagen-caddy-T-5-tamponlar-n-z-boyuyoruz-W0QQAdIdZ16199413

videonun sahibi

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Nisan 2008, 13:23:18 »
http://intoko.kijiji.com.tr/c-Oto-Di-er-Vas-ta-Otomobil-Volkswagen-caddy-T-5-tamponlar-n-z-boyuyoruz-W0QQAdIdZ16199413

videonun sahibi

Oktay abi bence pahali.450 lira biraz ucuk bir fiyat ama adamlar garanti veriyormus.Tabi cogu yer garanti verir ama buralardaki fiyatlara gore pahali.